› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Chodzę na basen regularnie, faktycznie jest czasami trochę tłoczno po 3 - 4 osoby na torze, ale... ~ loopTo miał być basen dla mieskańcow, a nie na jakieś zawody. ~ AntyProponuje wygonić wszystkie szkółki, wtedy tory będą wolne. Wasze dzieci nie będą umiały... ~ Tomek Mieszkam w pobliżu tej niecki. Mógłbym w klapkach nawet tam iść ale nie chodzę. Woda zimna i... ~ Bartoszz Z zajęciem torów to prawda. Są grupy, które zajmują jednocześnie trzy tory. Pod nadzorem... ~ ArturTy maruda jak nie masz gdzie popływać bo tory są zajęte przez dzieci to sobie na rzece Elbląg... ~ ObserwatorChodzę na basen regularnie 2 razy w tyg. Jeszcze nie miałem sytuacj zeby nie udalo mi sie... ~ UziBrawo za poruszenie tematu. Problem jest. Harmonogram ze strony internetowej odnośnie zajetosci... ~ Kozka Nic się maturzystom nie stanie !!! Czy ktoś o zdrowych zmysłach uważa, że ktoś tak dużą... ~ pewnyNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ PsychonauczycielNauczyciele sa tak na maxa niepoważni, nie zdają sobie sprawy jaki roz...dol robią dla tych... ~ Szkoda gadacBroniarz z ZNP strajkował jak powoływano gimnazja, potem nic nie zrobili by ulżyć nauczycielom... ~ Anty lewak wszystkich strajkujących zwalniamy !!!!!!!!!!!!!!!!!Likwidujemy kartę nauczyciela ustanawiamy... ~ rodzicHmmm.... PAP podaje, że Prezes dyplomowanym zaoferował 9000 brutto. Też nie chcieli. Czyli jest... ~ Krzysztof M.

Zgłoś elbląską położną na medal

› zdrowie i uroda 4 dni temu    16.05.2019
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Monika Kaśkiewicz Monika Kaśkiewicz  fot. Monika Kaśkiewicz fot. Poloznanamedal2018.pl (zdj. po lewej) / Monika Kaśkiewicz (zdj. po prawej)

Już można zgłaszać nazwiska kandydatek do VI konkursu "Położna na medal". W poprzednim, zwyciężczynią w województwie warmińsko-mazurskim została elblążanka Monika Kaśkiewicz.  

Trwa Kampania społeczno-edukacyjna i konkurs „Położna na medal”. Organizatorem jest Akademia Malucha Alantan.

Celem kampanii jest zwiększenie świadomości kobiet na temat opieki okołoporodowej oraz roli położnej. W ramach kampanii prowadzony jest konkurs, który wyłania położne, które wykazały się indywidualnym podejściem do rodzącej i dostosowały się do jej potrzeb

- wyjaśnia Joanna Stawicka – Zarzecka.  

Zgłoszenia położnych można składać do 31 lipca poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej kampanii www.poloznanamedal.info. Formularz zgłoszeniowy znajduje się w zakładce „Zgłoś położną”. Wypełnij wymagane pola z danymi zgłaszanej położnej, a także podaj swoje imię i nazwisko oraz e-mail. Oddawanie  głosów potrwa od 1 sierpnia do 31 grudnia.

W ubiegłorocznym konkursie „Położna na medal” zwyciężczynią w województwie warmińsko-mazurskim została elblążanka Monika Kaśkiewicz. Jest absolwentką Położnictwa na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Pracuje jako położna w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Jest administratorką  grupy na Facebooku Elbląskie Mamusie Karmią Piersią. Monika Kaśkiewicz to Certyfikowany Doradca Laktacyjny. 

Monika Kaśkiewicz, wielokrotnie w naszym serwisie przekonywała młode mamy do karmienia piersią. 
Pod tekstami o dobroczynnym  wpływie karmienia piersią na dziecko, ukazywały się entuzjastyczne opinie: 

Brawo! brawo! brawo! Bardzo ważny temat, bardzo ważne zadanie! Powodzenia w realizacji planów! 

Duma mnie rozpiera, bo znam Cudowną Istotę jaką jest Monika, oddana, szczera, zaangażowana w swoja misję jaką jest bycie położną i, jest od niedawna doradcą laktacyjnym. Oby jeszcze więcej matek karmiło piersią dzięki Moni.

To cudownie mieć taką specjalistkę w pobliżu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.