› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Zapewnij bezpieczeństwo swojemu Maluszkowi!

› poradnik 9 miesięcy temu    23.01.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zapewnij bezpieczeństwo swojemu Maluszkowi!

Opieka nad małym dzieckiem wymaga wiele uwagi. Ilekroć spuszczamy oko z naszej pociechy, budzi się strach, że może jej coś się stać. Nawet doświadczeni rodzice mogą odczuwać ten strach, gdy decydują się na kolejne dziecko. Dlatego też powstały nianie elektroniczne – proste urządzenia, mające na celu monitorowanie pokoju dziecka. Z początku stanowiły one swego rodzaju miniaturowy zestaw radiowy, podobny do walkie-talkie, dzięki któremu rodzice mogli słyszeć, gdy niemowlę zaczęło płakać.

W dzisiejszych czasach, dzięki postępowi technologii oraz miniaturyzacji, z łatwością można nabyć wideo-nianie elektroniczne. Zgodnie z nazwą, mają one na wyposażeniu również kamerę wideo, dzięki czemu możemy nie tylko usłyszeć, ale i zobaczyć co dzieje się w dziecięcym pokoiku.

Przykładem wideo-niani elektronicznej jest Xblitz Kinder. Poręczne urządzenie w białej obudowie idealnie wpasuje się do każdego pokoju dziecięcego, stanowiąc dodatkową jego ozdobę. Obraz wideo, dźwięk oraz temperaturę otoczenia odbierane przez kamerę są przekazywane bezprzewodowo do odbiornika, który możesz umieścić w innym pokoju, na przykład w salonie twojego mieszkania.

Dzięki temu połączeniu, niania elektroniczna Xblitz Kinder daje ci pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w dziecięcym pokoju. Poza zasilaniem sieciowym, odbiornik ma również wbudowany akumulator, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie w domu – obie części urządzenia działają w zasięgu do 260 metrów od siebie w otwartej przestrzeni. Te rozwiązanie pozwala ci na skupienie się na innych sprawach, takich jak sprzątanie domu, gotowanie obiadu czy zasłużony odpoczynek, nie tracąc przy tym oka z twojego dziecka. Xblitz Kinder może, oczywiście, być również użyty do opieki nad osobami starszymi.

Niania elektroniczna Xblitz Kinder posiada funkcję dwustronnej komunikacji głosowej, dzięki której możesz nie tylko usłyszeć swoje dziecko ale również z nim porozmawiać. Gdy twoja pociecha się rozpłacze, możesz ją uspokoić swoim głosem w czasie drogi do jej pokoju.

Gdy zaś twoje dziecko dorośnie, możesz z nim porozmawiać poprzez kamerę niani elektronicznej, na przykład wołając je na obiad. Co więcej, Xblitz Kinder posiada zaprogramowane 8 pięknych melodii kołysanek, dzięki którym możesz ukołysać swoją pociechę do snu. Melodię można wybrać z poziomu odbiornika, nie musisz więc nawet być w pokoju dziecka, by zmienić odtwarzaną muzykę na inną.

Nianię elektroniczną Xblitz Kinder można nabyć na stronie producenta za 349,00 zł.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.