› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - ALFA

Czy sześciolatek jest na tyle rozwinięty, by wejść w nową rolę ucznia?

B1 - dąbrowska - jpg
ja tam jede i mam wszystko za darmo i wszyscy ludzie któży tam będą a na dodatek będzie... ~ ktośWidziałem podobną sytuację w innym parku.I mam pytanie czy babcia to starsza siwa pani a córka... ~ Spacerowicznormalny rodzic kiedy juz tego klapsa daje ,robi to dla dobra tego dziecka. zaden normalny rodzic... ~ mamamamaBrawo! Po trzykroć brawo za taka reakcje!ja tez zawsze reaguje,o dziwo zwykle to na mnie patrzą... ~ evaaaPoproszę o jakiś dowód, że opisana sytuacja miała miejsce. Dziękuję. ~ asdDlatego ja dzieci posiadać nie planuję - i tak by mi zaraz zabrali. Poza tym nawet psy karzą... ~ Łukasza ja uważam że klaps nie jest niczym złym. nie myśle tu o biciu czy jak ta kobieta szarpaniu i... ~ izaBrak klapsów to niekoniecznie bezstresowe wychowanie. Trzeba ustalić dziecku granice i nie wolno... ~ kwiatekNie popieram tego co zrobiła ta matka, jeśli był tak jak autor opisuje. Zwrócić trzeba uwagę,... ~ R.M.A od kiedy to klaps zaszkodził? Nie maltretowanie i bicie bez opamiętania ale przywołanie do... ~ zeneoMądry i inteligentny zrozumie sens artykułu, w którym chodzi o problem bicia dzieci. I tak... ~ czastekNic dziwnego, że takie sytuacje się zdarzają, skoro ludzi bardziej oburza użycie słowa... ~ xxxc2miala duze szczescie ze uciekla bo bylam tak zbulwersowana ta sytuacja ze mialabym sama klopoty... ~ antymocher7"Nie nazwałabym jej nawet macochą bo nie zasługuje na to miano..." Oczywiście, że nie... ~ asd

XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

4 miesiące temu    7.03.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Konrad Kosacz

27 i 28 marca 2014 roku w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu odbędą się XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych, na które, jak co roku, zaproszeni zostaną przedstawiciele władz miasta oraz elbląskich placówek oświatowych i firm.

Co roku Targi goszczą około 2000 zwiedzających. Organizatorami XII Elbląskich Targów Szkół Ponadgimnazjalnych są: Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu. Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się 27 marca o godz. 10:00. Zwiedzających zapraszamy w dniach 27 marca (w godz.11:00 – 16:30) i 28 marca (w godz. 09:00 – 14:00) do siedziby Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu.

Głównym celem organizatorów targów jest umożliwienie wszystkim szkołom ponadgimnazjalnym zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej w jednym miejscu. Targi adresowane są głównie do tegorocznych absolwentów gimnazjów oraz ich rodziców, którzy stoją przed jednym z najważniejszych wyborów życiowych.

Przedstawiciele poszczególnych placówek zaprezentują swoją ofertę edukacyjną oraz poinformują o warunkach rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2014/2015. Targi Szkół Ponadgimnazjalnych są jedyną imprezą tego typu w mieście. Co roku goszczą około 2000 zwiedzających.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.