› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

ponad rok temu    7.03.2014
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Konrad Kosacz

27 i 28 marca 2014 roku w Zespole Szkół Mechanicznych w Elblągu odbędą się XII Elbląskie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych, na które, jak co roku, zaproszeni zostaną przedstawiciele władz miasta oraz elbląskich placówek oświatowych i firm.

Co roku Targi goszczą około 2000 zwiedzających. Organizatorami XII Elbląskich Targów Szkół Ponadgimnazjalnych są: Departament Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu. Uroczyste otwarcie imprezy odbędzie się 27 marca o godz. 10:00. Zwiedzających zapraszamy w dniach 27 marca (w godz.11:00 – 16:30) i 28 marca (w godz. 09:00 – 14:00) do siedziby Zespołu Szkół Mechanicznych przy ul. J. A. Komeńskiego 39 w Elblągu.

Głównym celem organizatorów targów jest umożliwienie wszystkim szkołom ponadgimnazjalnym zaprezentowania swojej oferty edukacyjnej w jednym miejscu. Targi adresowane są głównie do tegorocznych absolwentów gimnazjów oraz ich rodziców, którzy stoją przed jednym z najważniejszych wyborów życiowych.

Przedstawiciele poszczególnych placówek zaprezentują swoją ofertę edukacyjną oraz poinformują o warunkach rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2014/2015. Targi Szkół Ponadgimnazjalnych są jedyną imprezą tego typu w mieście. Co roku goszczą około 2000 zwiedzających.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.