› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wystawa LEGO® - dlaczego jest to doskonały pomysł na relaks nie tylko dla dzieci?

› poradnik 8 miesięcy temu    3.02.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wystawa LEGO® - dlaczego jest to doskonały pomysł na relaks nie tylko dla dzieci?

Klocki LEGO®, kto się nimi nie bawił w dzieciństwie? Rozmaite budowle warowne, skomplikowane pojazdy czy też wyspy pełne piratów i tajemniczych skarbów - tworząc te wszystkie budowle w mgnieniu oka, zleciało niejedno popołudnie. Wystawa LEGO® to doskonały sposób na to, aby w ciekawy sposób spędzić czas wolny i przy okazji cofnąć się, przynajmniej w myślach, do najpiękniejszego okresu w życiu, jakim było dzieciństwo. Oczywiście, na wystawę można zabrać też własne pociechy.

Wystawa LEGO® - świetny pomysł na popołudnie z rodziną i znajomymi

Pochodzące z Danii Kloci LEGO® to nie tylko popularna zabawka. Klocki te niesamowicie pobudzają wyobraźnię, zmuszają do kreatywności, szukania nowych rozwiązań, a przez to stymulują rozwój dziecka, co bezpośrednio przekłada się na jego cechy widoczne w życiu dorosłym. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że klocki tego typu to budulec, z którego można stworzyć niemal wszystko, nawet potężne konstrukcje. Wystawa LEGO® w HistoryLand jest tego doskonałym przykładem. Nie sposób się na niej nudzić. Na terenie całego kraju można znaleźć wystawy LEGO® - zarówno stałe, jak i te otwierane jedynie na określony czas. Zwiedzanie takiej wystawy do doskonały pomysł na to, aby w ciekawy i inspirujący sposób spędzić wolne popołudnie czy to z rodziną, czy w gronie znajomych lub przyjaciół.

Wystawy czasowe - tego nie można przegapić!

W całym kraju nie brakuje wydarzeń, na których prezentowane są niesamowite budowle wykonane z duńskich klocków. Wystawy mają przeważnie temat przewodni. I tak, w Krakowie, w samym centrum miasta, które niegdyś było stolicą kraju, w starym, acz odremontowanym budynku dworca kolejowego funkcjonuje stała wystawa z klocków o tematyce historycznej. Wystawa LEGO® w Krakowie to atrakcja, której nie można przegapić. Jest to z pewnością niesztampowy sposób na to, aby zapoznać swoją pociechę z najważniejszymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w historii. Oprócz wystaw stałych, organizowane są także liczne wystawy o charakterze czasowym. Nie ma co zwlekać, aby przypadkiem nie przegapić takiego wydarzenia. Nie brakuje pasjonatów duńskich klocków, którzy są w stanie wybrać się na weekendową wycieczkę na drugi koniec kraju, po to tylko, aby wziąć udział w ciekawej wystawie. Może warto pójść w ich ślady i zafundować weekend pełen niezapomnianych wrażeń nie tylko swojemu dziecku, ale również sobie? Wszak każdy dorosły człowiek powinien mieć w sobie odrobinę dziecka - wówczas życie staje się o wiele bardziej radosne, a codzienne troski są znacznie lżejsze i łatwiejsze do udźwignięcia.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.