› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wystartował plebiscyt The Voice Kids. Oddajcie głos na Gabrielę, Swietłanę i Maksa z Elbląga!

› konkursy ponad rok temu    1.02.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Elblążanie w programie The Voice Kids,Elblążanie w programie The Voice Kids, fot. materiały TVP

Wystartował plebiscyt na ulubionego uczestnika programu The Voice Kids – muzycznego show nadawanego na antenie TVP2. To między innymi od was zależy, czy wygra elblążanka lub elblążanin, a mamy ich w dalszej części programu aż troje. Podpowiadamy w jaki posób możecie wspierać Swietłanę Boguską, Gabrielę Piotrowską i Maksymiliana Więckowskiego.

Po etapie przesłuchań w ciemno w każdej drużynie znalazło się po 18 młodych wokalistów, którzy w "bitwach" powalczą o awans do kolejnego etapu programu. W tym gronie jest troje młodych elblążan. Pod profesjonalnym okiem trenerów będą trenować i walczyć o wygraną. To jednak nie wszystko. Wy również możecie wybrać najlepszy występ programu głosując na swoich ulubieńców!

Organizatorem zarówno plebiscytu, jak i konkursu na ulubionego uczestnika programu The Voice Kids jest Telewizja Polska S.A. Plebiscyt odbywa się w Internecie, na stronie http://voicekids.tvp.pl/plebiscyt i trwa od 27 stycznia 2018 r. od godziny 22.00 do 22 lutego 2018 r. do godziny 24.00. Łącznie z plebiscytem organizowany jest dodatkowo konkurs dla użytkowników biorących udział w plebiscycie. Sponsorami nagród w plebiscycie oraz konkursie są PZU S.A. oraz PZU Życie S.A.

Oddawanie głosu w plebiscycie odbywa się poprzez zaznaczenie przez użytkownika, na stronie internetowej http://voicekids.tvp.pl/plebiscyt wybranego uczestnika programu The Voice Kids. 

W plebiscycie oraz konkursie głosować mogą osoby niepełnoletnie, które ukończyły 8 lat za zgodą rodziców. Wzór zgody na wzięcie udziału w konkursie dla osoby niepełnoletniej jest do możliwy do pobrania na stronie http://voicekids.tvp.pl/plebiscyt. 4. Podpisaną zgodę przez ustawowego przedstawiciela należy odesłać w formie skanu na adres email plebiscyt@tvp.pl,bądź w oryginale na adres: Telewizja Polska S.A., Biuro Reklamy, ul. J.P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, z dopiskiem Plebiscyt The Voice Kids.

Użytkownik, poprzez kliknięcie na wybranego uczestnika programu, może zaznaczyć jednorazowo tylko jedną osobę. Każdy użytkownik posiada limit 10 głosów z danego IP komputera podczas trwania plebiscytu, w wyżej podanym terminie. Nagrodę użytkowników w plebiscycie otrzyma uczestnik programu, na którego oddana zostanie największa liczba głosów. 

Nagrodą dla zwycięzcy plebiscytu jest voucher o wartości 32 000,00 zł brutto na nagranie singla oraz teledysku.

Nagrodami w konkursie jest 10 zestawów: głośnik Sony + maskotka Niestraszek. W wyniku konkursu wyłonionych zostanie 10 laureatów.

Pełny regulamin plebiscytu oraz konkursu

ELBLĄŻANIE W THE VOICE KIDS

Swietłana Boguska ma 10 lat. Uczęszcza do Akademickiej Szkoły Podstawowej oraz do szkoły muzycznej, gdzie pobiera naukę w godzinach popołudniowych. Jest wszechstronna. Uczy się trudnej sztuki gry na oboju, potrafi grać na pianinie, a jej marzeniem jest opanowie gry na gitarze. W wolnej chwili uwielbia jeździć konno na swoim ulubionym koniu Czekersie. Zajęła m.in. pierwsze miejsce w licznie obsadzonym konkursie, który odbył się w Swietłogrsku w kwietniu 2017 r. Jury konkursowe nie kryło podziwu dla jej wykonania piosenki "Tańczące Eurydyki" z repertuaru Anny German.

Swietłana ma bardzo szeroką skalę, posiada bardzo dobry słuch. Jest pełna pomysłów, kreatywności. Takie cudowne dziecko. Ma mniejszą tremę niż my sami – niż ja, niż jej rodzice. Adrenalina dodaje jej motywacji, determinacji

– bardzo wysoko ocenia 9-letnią elblążankę jej nauczycielka śpiewu Eliza Kaczmarczyk, która doskonale zna duże możliwości wokalne dziewczynki.

Gabriela Piotrowska śpiewa w zespole "Szalone małolaty", który za swoje sukcesy otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Elbląga. Gabrysia śpiewała w zespole podczas gali wręczenia nagród 6 stycznia 2017 r. Występowała podczas wielu imprez organizowanych w naszym mieście, m.in. podczas Elbląskiego Święta Chleba. Młoda artystka ma 10 lat, ale śpiewa publicznie już od 6 lat – zaczynała w scholce parafialnej jako zaledwie czteroletnia dziewczynka. Gabriela śpiewa również w Crazy Band (zespół w Szkole Podstawowej nr 18 w Elblągu).

Maksymilian Więckowski śpiewa w zespole "Szalone małolaty". W czasie, gdy mieszkał w Warszawie występował m.in. w Teatrze Kwadrat, gdzie u boku Andrzeja Nejmana oraz Pawła Małaszyńskiego zaśpiewał dla Jana Kobuszewskiego podczas jego benefisu. Oto niektóre sukcesy: I nagroda Gdynia Open Festiwal 2016 w kategorii zespół wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”, Srebrny Aplauz Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie 2016 r. zespół wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”. W 2017 r. Maksymilian zakwalifikował się do programu Fundacji Kochajmy Zabytki pt.: „Nowy Jork śpiewa po polsku'', gdzie u boku gwiazd – MEZO, Katarzyny Cerekwickiej, Kamilia Bednarka i Eweliny Lisowskiej oraz z czwórki dzieci niepełnosprawnych – spędził tydzień czasu w Nowym Jorku, występując podczas koncertu dla Polonii w sali Warsaw. Maks jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu. Jego pasją jest musical, a marzeniem występy na scenach Broadwayu. 

GŁOSOWANIE

Jak głosować – krótki przewodnik:

https://voicekids.tvp.pl/35655276/pomoz-swojemu-ulubiencowi

Oddajcie swój głos na elblążan:

https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 3
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.