› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - Marek Burkhardt

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wyniki Pucharu Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym. Znakomite rezultaty łyżwiarzy UKS Szóstka Elbląg (+ zdjęcia)

› sport 7 miesięcy temu    5.03.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
81 zdjęćPuchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym. Pośrodku Helena Pilejczyk,Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym. Pośrodku Helena Pilejczyk, fot. Marcin Mongiałło

W miniony weekend (3 – 4 marca) na elbląskim lodowisku Helena rozegrany został Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym. W zawodach, których organizatorem był Uczniwski Klub Sportowy Szóstka Elbląg, wystartowali zawodniczki i zawodnicy z całego kraju. Patronat honorowy nad turniejem objął prezydent Elbląga Witold Wróblewski. Wydarzenie uświetniła obecność medalistki olimpijskiej Heleny Pilejczyk, która jest jednocześnie patronką naszego lodowiska.

Tegoroczny Puchar Elbląga to największa w naszym mieście impreza w łyżwiarstwie figurowym. Zawody, których organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Szóstka, ściągnęły do Elbląga łyżwiarzy z całego kraju. Na tafli lodowiska Helena można było podziwiać około 200 zawodniczek i zawodników z takich miast jak: Oświęcim, Lublin, Warszawa, Gdańsk czy Elbląg. Impreza została podzielona na rywalizację amatorów i zawodowców.

Jak poinformowała Beata Kukowska, prezes UKS Szóstka Elbląg:

Puchar Elbląga 2018 to wspaniała okazja na wypromowanie elbląskiego klubu i jeżdżących w nim młodych łyżwiarzy, ale przede wszystkim jest to szansa na rozpropagowanie naszego miasta

Pierwszego i drugiego dnia imprezy (3 – 4 marca) odbył się Puchar Elbląga 2018, w którym wystartowali sportowcy profesjonalnie uprawiający łyżwiarstwo figurowe. Zawody miały charakter ogólnopolski i rozgrywane były w ośmiu kategoriach wiekowych, z podziałem na solistki i solistów. 

W niedzielę (4 marca), oprócz zawodowców, na elbląskim lodzie zaprezentowali się także zawodnicy uprawiający rekreacyjnie łyżwiarstwo figurowe, którzy wzięli udział w Pucharze Elbląga Amatorów 2018. Zawody rozegrane zostały w trzech kategoriach: Bronze, Silver, Gold z podziałem na grupy wiekowe oraz solistki i solistów.

Oficjalne zakończenie imprezy oraz dekoracja najlepszych odbyła się w niedzielę ok. godz. 16:15. W ceremonii wręczania nagród wzięli udział dyrektor MOSiR w Elblągu Andrzej Bugajny oraz medalistka olimpijska ze Squaw Valley (1960 r., łyżwiarstwo szybkie, dystans 1500 m, brązowy medal) Helena Pilejczyk (ur. 1931 r.), która jest jednocześnie patronką naszego lodowiska. 

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotogalerii. Wkrótce dodamy dużo więcej zdjęć.

 

PUCHAR ELBLĄGA W ŁYŻWIARSTWIE FIGUROWYM 2018 - WYNIKI

Solistki - Klasa Srebrna

FPl.

Name

Points

FS

1

Anastasiia BEZUHLA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

28.80

1

2

Amelia FIC
UIKLF Piruette Opole

24.50

2

3

Marika CIOK-MAKANDER
GKS Stoczniowiec Gdańsk

23.77

3

4

Natalia LIPIŃSKA
UKS Szóstka Elbląg

23.65

4

5

Maria UFNALEWSKA
UKS Szóstka Elbląg

23.50

5

6

Nadia DWORZYCKA
MUKS Euro 6 Warszawa

22.47

6

7

Natalia WIATROSZAK
GKS Stoczniowiec Gdańsk

22.04

7

8

Emma BURDALSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

21.52

8

9

Antonina GŁOWACZ
GKS Stoczniowiec Gdańsk

21.33

9

10

Antonina BORYSEWICZ
GKS Stoczniowiec Gdańsk

20.89

10

WD

Sophie HERRMANN
FSA Warsaw

 

 

 

Solisci - Klasa Srebrna

FPl.

Name

Points

FS

1

Lukasz BIES
OUKŁ "MOLO" Osiek w Oświęcimiu

24.03

1

2

Jakub NOWAK
MUKS Euro 6 Warszawa

20.21

2

3

Alan ANDREARCZYK
UKS Szóstka Elbląg

17.89

3


 

Solistki - Klasa Zlota

FPl.

Name

Points

FS

1

Julia POLNIUK
MUKS Euro 6 Warszawa

37.46

1

2

Julia RECLAF
GKS Stoczniowiec Gdańsk

30.45

2

3

Julia OSTOJSKA
MUKS Euro 6 Warszawa

28.58

3

4

Nadia GLOWCZEWSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

28.42

4

5

Dorota KONIECZKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

28.39

5

6

Maja KRZYSIAK
GKS Stoczniowiec Gdańsk

28.35

6

7

Maja KORNECKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

26.89

7

8

Matylda STANASZEK
MUKS Euro 6 Warszawa

24.88

8

9

Roza ZDZIARSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

24.80

9

10

Aleksandra STRYJEWSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

23.62

10

11

Zuzanna WNUK
UKS Szóstka Elbląg

22.19

11

12

Olessya BELYAYEVA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

21.76

12

13

Amelia OPORA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

20.88

13

14

Milena NOSEL
GKS Stoczniowiec Gdańsk

20.07

14

15

Marcelina OLENDER
GKS Stoczniowiec Gdańsk

19.69

15

16

Sonia SIMANIUKSZTYS
GKS Stoczniowiec Gdańsk

19.62

16


 

Soliści - Klasa Zlota

FPl.

Name

Points

FS

1

Jakub JANICKI
GKS Stoczniowiec Gdańsk

26.87

1

2

Benedykt PIKSA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

20.72

2

 

Solistki - Basic Novice B

FPl.

Name

Points

FS

1

Monika BURY
UKS Szóstka Elbląg

24.52

1

2

Pola KOSNO
UKLF Ochota Warszawa

23.77

2

3

Karolina GARBIEC
MKL Libella Lublin

19.50

3


 

Solistki - Advanced Novice I

FPl.

Name

Points

SP

FS

1

Julia KRZYZANOWSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

60.35

3

2

2

Paulina MARKOWICZ
GKS Stoczniowiec Gdańsk

60.14

4

1

3

Martyna PALUBICKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

59.80

2

3

4

Alina GIMBIEJ
OUKŁ MOLO Osiek w Oświęcimiu

56.98

1

4

5

Marta PIORECKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

52.14

5

5

6

Nela BURDALSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

40.24

6

6

WD

Maja SOKOŁOWSKA
OUKŁ "MOLO" Osiek w Oświęcimiu

 

 

 


 

Soliści - Advanced Novice I

FPl.

Name

Points

SP

FS

1

Jan GIERSZEWSKI
UKS Szóstka Elbląg

43.47

1

1


 

Solistki - Advanced Novice II

FPl.

Name

Points

SP

FS

1

Antonina ADAMOWICZ
MUKS Euro 6 Warszawa

55.56

2

1

2

Emilia HALMAN
GKS Stoczniowiec Gdansk

52.49

1

2

3

Maria JANKOWSKA
UKS Szostka Elblag

44.15

3

3


 

Soliści - Advanced Novice II

FPl.

Name

Points

SP

FS

1

Kamil GRABKOWSKI
UKS Szóstka Elbląg

68.45

1

1


 

Solistki - Junior

FPl.

Name

Points

SP

FS

1

Magdalena ZAWADZKA
OUKŁ MOLO Osiek w Oswiecimiu

91.26

1

1

2

Anna LUKASIAK
GKS Stoczniowiec Gdansk

68.73

2

2

3

Zuzanna ZIEMINSKA
UKS Szostka Elblag

56.87

3

3

WD

Elizaveta LABUNETS
GKS Stoczniowiec Gdansk

 

 

 


 

Soliści - Junior

FPl.

Name

Points

SP

FS

1

Ludwik PIKSA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

107.08

1

1

2

Jakub KUKOWSKI
UKS Szóstka Elbląg

86.97

2

2


 

Solistki - Senior

FPl.

Name

Points

SP

FS

1

Elzbieta GABRYSZAK
OUKŁ MOLO Osiek w Oswiecimiu

131.39

1

1


 

PUCHAR ELBLĄGA AMATORÓW W ŁYŻWIARSTWIE FIGUROWYM 2018 - WYNIKI

 

Solistki - Beginners

1

Apolonia BAŁASZKIEWICZ
UKS Szóstka Elbląg

10.43

1

2

Hannah RADY
Piruet Bełchatów

9.60

2

3

Lena MILLER
UKS Szóstka Elbląg

9.51

3

4

Nadia LEONOWICZ
UKS Szóstka Elbląg

8.33

4

5

Dominika BEJERSKA
UKS Szóstka Elbląg

8.13

5

6

Julia LOPACKA
UKS Szóstka Elbląg

7.10

6

7

Melania RZADKIEWICZ
UKS Szóstka Elbląg

7.08

7

8

Katarzyna BOJARSKA
Ice School Toruń

5.83

8

9

Alicja LIPINSKA
UKS Szóstka Elbląg

5.66

9

10

Nina LEONOWICZ
UKS Szóstka Elbląg

 

 

Solistki - Bronze Child

FPl.

Name

Points

FS

1

Natalia LEONOWICZ
UKS Szóstka Elbląg

20.64

1

2

Lena PISARSKA
UKS Szóstka Elbląg

16.21

2

3

Julia BEJERSKA
UKS Szóstka Elbląg

14.75

3

4

Dominika BOJARSKA
Ice School Toruń

11.51

4

 

Solistki - Bronze Teenager

FPl.

Name

Points

FS

1

Urszula ŁOPACKA
UKS Szóstka Elbląg

28.96

1

2

Aleksandra CZYŻ
Walley Warszawa

28.64

2

3

Martyna MIROS
UKS Szóstka Elbląg

27.30

3

4

Aleksandra KULESZA
UKS Szóstka Elbląg

23.99

4

5

Olivia BEDNARCZUK
UKS Szóstka Elbląg

21.39

5

6

Weronika DOLEGA
UKS Szóstka Elbląg

20.81

6

WD

Aleksandra GORNIAK
MKL Libella Lublin

 

 

 

Solistki - Silver Teenager & YA

FPl.

Name

Points

FS

1

Cecylia MARKOWSKA
MKS Axel Toruń

36.92

1

2

Emilia CZAJKOWSKA
FSA Warsaw

36.31

2

3

Ariadna KOWALSKA
UKS Szóstka Elbląg

23.64

3

WD

Natalia ŚNIGER
UKS Szóstka Elbląg

   

 

Solistki - Bronze YA

FPl.

Name

Points

FS

1

Marta BRACKA
MKS Axel Toruń

26.37

1

2

Marika WNUK
UKS Szóstka Elbląg

25.27

2

3

Zofia KOWALSKA
Niezrzeszona/y

22.27

3

4

Iza KULPA
MKL Libella Lublin

17.83

4

 

Soliści - Bronze YA + I

FPl.

Name

Points

FS

1

Piotr DRWAL
MKL Libella Lublin

18.53

1

WD

Robert ADAMEK
Niezrzeszona/y

 

 

Solistki - Bronze

FPl.

Name

Points

FS

1

Karolina GRABOWSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

26.79

1

2

Inga MADEJCZYK
MKL Libella Lublin

23.40

2

3

Dorota PALIMERIS
MKL Łódz

18.53

3

 

Soliści - Gold

FPl.

Name

Points

FS

1

Paweł CISOWSKI
FSA Warsaw

29.84

1

 

Solistki - Artystyczny do 2002

FPl.

Name

Points

FS

1

Karolina GRABOWSKA
GKS Stoczniowiec Gdańsk

14.92

1

2

Izabela MAGDOWSKA
MKS Axel Toruń

14.08

2

3

Karolina GARBIEC
MKL Libella Lublin

12.33

3

4

Dorota PALIMERIS
MKL Łódz

10.67

4

5

Jagoda KLAMAN
MKS Axel Toruń

10.16

5

6

Iza KULPA
MKL Libella Lublin

9.59

6

7

Edyta SIKORA
Niezrzeszona/y

8.91

7

8

Maria RAPLEWICZ
MKS Axel Toruń

8.50

8

9

Dorota GRUZA
Niezrzeszona/y

7.92

9

WD

Inga MADEJCZYK
MKL Libella Lublin

 

 

 

Solistki - Artystyczny od 2003

FPl.

Name

Points

FS

1

Cecylia MARKOWSKA
MKS Axel Toruń

14.09

1

2

Hannah RADY
Piruet Bełchatów

11.83

2

3

Aleksandra CZYŻ
Walley Warszawa

11.75

3

4

Oliwia LEWALSKA
MKS Axel Toruń

10.17

4

5

Agata MACIEJKO
UKS Szostka Elblag

9.17

5

6

Anna SIELEWICZ
UKS Szóstka Elbląg

7.00

6

7

Amelia ŻURAWSKA
UKS Szóstka Elbląg

4.49

7

 

Soliści - Artystyczny

FPl.

Name

Points

FS

1

Krzysztof KRAMARCZYK
OUKŁ "MOLO" Osiek w Oswięcimiu

10.08

1

 

 

WYNIKI ZAWODNIKÓW UKS SZÓSTKA ELBLĄG

 

Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym 2018

 

Kategoria: Solistki - Klasa Srebrna:

  • Natalia LIPIŃSKA – 4 miejsce
  • Maria UFNALEWSKA – 5 miejsce

Kategoria: Soliści - Klasa Srebrna

  • Alan ANDREARCZYK – 3 miejsce

Kategoria: Solistki - Klasa Złota

  • Zuzanna WNUK – 11 miejsce

Kategoria: Solistki - Basic Novice B

  • Monika BURY – 1 miejsce

Kategoria: Soliści - Advanced Novice I

  • Jan GIERSZEWSKI – 1 miejsce

Kategoria: Solistki - Advanced Novice II

  • Maria JANKOWSKA – 3 miejsce

Kategoria: Soliści - Advanced Novice II

  • Kamil GRABKOWSKI – 1 miejsce

Kategoria: Solistki - Junior

  • Zuzanna ZIEMIŃSKA – 3 miejsce

Kategoria: Soliści – Junior

  • Jakub KUKOWSKI – 2 miejsce

 

Puchar Elbląga Amatorów w Łyżwiarstwie Figurowym 2018

 

Kategoria: Solistki – Beginners

  • Apolonia BALASZKIEWICZ – 1 miejsce
  • Lena MILLER – 3 miejsce
  • Nadia LEONOWICZ – 4 miejsce
  • Dominika BEJERSKA – 5 miejsce
  • Julia ŁOPACKA – 6 miejsce
  • Melania RZADKIEWICZ – 7 miejsce
  • Alicja LIPIŃSKA – 9 miejsce
  • Nina LEONOWICZ – 10 miejsce

Kategoria: Solistki - Bronze Child

  • Natalia LEONOWICZ – 1 miejsce
  • Lena PISARSKA – 2 miejsce
  • Julia BEJERSKA – 3 miejsce

Kategoria: Solistki - Bronze Teenager

  • Urszula ŁOPACKA – 1 miejsce
  • Martyna MIROS – 3 miejsce
  • Aleksandra KULESZA – 4 miejsce
  • Olivia BEDNARCZUK – 5 miejsce
  • Weronika DOLEGA – 6 miejsce

Kategoria: Solistki - Silver Teenager & YA

  • Ariadna KOWALSKA – 3 miejsce

Kategoria: Solistki - Bronze YA

  • Marika WNUK – 2 miejsce

Kategoria: Solistki - Artystyczny od 2003

  • Agata MACIEJKO – 5 miejsce
  • Anna SIELEWICZ – 6 miejsce
  • Amelia ŻURAWSKA – 7 miejsce
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
  • Puchar Elbląga w Łyżwiarstwie Figurowym (2018 r.)
ilość zdjęć 81 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 6
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ooo
7 miesięcy temu 3
Bardzo dobry artykuł i świetne zdjęcia !!!
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fanka
7 miesięcy temu 2
Piękne zdjęcia :-) prosimy o więcej :-)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ redakcja
7 miesięcy temu 1
Najpóźniej jutro (czwartek) dodamy dużo więcej zdjęć.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.