› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wylicytuj karnet na naukę pływania (oraz inne przedmioty) i pomóż "niebieskim braciom"

› bieżące 10 miesięcy temu    9.09.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wylicytuj karnet na naukę pływania (oraz inne przedmioty) i pomóż

Możecie wylicytować cenne, niejednokrotnie niepowtarzalne przedmioty i jednocześnie wesprzeć osoby, które tego wsparcia potrzebują. Wśród licznych licytacji, które załsugują na uwagę wymienić można m.in. karnet na naukę pływania (pośpieszczcie się!) oraz bukiet ręcznie wykonanych tulipanów.

Przypomnijmy, że dokładnie 2 miesiące temu (9 lipca) pani Elżbieta Lipska z Rychlik – mama dziewięcioletniego Gabriela, cierpiącego na autyzm wczesnodziecięcy oraz pięcioletniego Jonasza, u którego zdiagnozowano afazję rozwojową – założyła na Facebooku grupę otwartą „Niebiescy bracia”, za pośrednictwem której licytuje przedmioty. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację chłopców. Wówczas też zachęcaliśmy naszych Czytelników do przekazywania przedmiotów do licytyacji. Odzew okazał się naprawdę silny. Licytacji jest bardzo dużo, ale nie zawsze zainteresowanie nadąża za liczbą wystawianych przedmiotów. Stąd też nasza prośba: przyjrzyjcie się uważnie licytacjom. Może znajdziecie perełkę, która Was zainteresuje.

Poniżej licytacje, które nam wpadły w oko. Może znajdziecie inne perełki...

Licytacja 129. Karta wstępu na basen dla dziecka, nauka pływania lub rozwijanie umiejętności pływania.

Cudowny prezent od Klubu Sportowego Orzeł. Szczególne podziękowania dla Wioletty i Maćka Sroka. Kochani licytujemy kartę wstępu na wrzesień, na pływalnię MOSiR w Elblągu. Karta wstępu dla dziecka na naukę pływania lub rozwijanie umiejętności pływania. Karnet miesięczny obejmuje trzy wejścia tygodniowo (wybrane i ustalone stałe dni w tygodniu przez cały miesiąc) Zwróćcie proszę uwagę na godziny wejścia na pływalnię zdjęcie nr 2. Cena wywoławcza 70 zł + kw. Licytacja trwa do 09.09 do 18

 

Licytacja 137. Sweterek niemowlęcy, zrobiony na szydełku Hand made.

Śliczny, wykonany na szydełku niemowlęcy sweterek z kapturem Hand made. Idealny na jesienne spacery, polecam, roz. długość 32 cm, 22 cm pod pachami. Przekazany na licytację przez Elżbieta Pink. Cena wywoławcza 15 zł. + kw. Licytacja trwa do 11.09 do godz 18.

 

Licytacja 138. Zawieszka do smoczka Hand made.

Piękna zawieszka do smoczka Hand made. Przekazana na licytację przez Elżbieta Pink. Cena wywoławcza 10 zł + kw. Licytacja trwa do 11.09 do godz 18.

 

Licytacja 139. Dwie pierwsze części cyklu Kroniki krwi autorki Rochelle Mead.

Kroniki krwi i Złota lilia, 2 pierwsze części serii Kroniki krwi autorki Rochelle Mead. Litera gatunku fantastyki. Przekazane na licytację przez Małgorzata Kisieniowska. Cena wywoławcza 25 zł + kw. Licytacja trwa do 11.09.

 

Licytacja 140. Przepiękne, ręcznie wykonane tulipany, licytujemy 10 sztuk.

Przepiękne tulipany, ręcznie wykonane. Idealne jako całoroczna ozdoba naszego domu lub prezent. Wykonane przez Maria Ostrowska. Licytujemy 10 tulipanów w wybranych kolorach przedstawionych na zdjęciach. Cena wywoławcza 40 zł + kw. Licytacja trwa do 11.09 do godz 18.

Oto link do grupy na FB, na której mozna licytyowac przedmioty, wspierając jednocześnie rehabilitację chłopców:

Niebiescy bracia

O braciach (i ich potrzebach) możecie przeczytać w naszym artykule z 12 maja bieżącego roku.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.