› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wycieczka rowerowa po Nowym Polu

› sport 11 miesięcy temu    25.07.2018
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Wycieczka rowerowa po Nowym Polu fot. archiwum Elblag.net

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ zaprasza do udziału w drugiej z cyklu trzech wycieczek rowerowych po okolicach Elbląga. Miłośnicy dwóch kółek odwiedzą polder Nowe Pole, czyli tereny przy rzece Elbląg położone na południe od obwodnicy Elbląga.  Start w niedzielę (29 lipca) o godz. 10:00.                

W trakcie wycieczki przewidywane są przerwy na jedzenie oraz robienie zdjęć, a każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę i klucze. Szczególnie zalecamy posiadanie kasku. Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.

– informuje Marek Kamm z Działu Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Niedzielna wycieczka będzie przebiegała po drogach z płyt betonowych, będących specyficzną nawierzchnią charakterystyczną dla Żuław Wiślanych. Zalecamy jazdę na rowerach z amortyzatorami.

Dzięki wsparciu naszych sponsorów, tj.  Tawernie Tortuga, Urzędowi Gminy Elbląg, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz elbląskiemu Biuru Podróży VARIUSTUR na uczestników wycieczki będą czekały gadżety i słodycze. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, turystyczne w granicach 12 km na godzinę. Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają całe rodziny. Start w niedzielę 29 lipca o godz. 10:00 z Ronda Kaliningrad. Dystans ok. 21 km.

Naszą jazdę zakończymy w Tawernie Tortuga gdzie na każdego uczestnika będzie czekał zimny przysmak. Czas trwania imprezy to około 3 godzin. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin wycieczki znajduje się na stronie MOSiR

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ LUKE_HS
11 miesięcy temu 1
Relacja video z wycieczki: https://youtu.be/2WyFxdR58P0...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.