› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wspaniałe atrakcje czekają w CRW "Dolinka"

› bieżące 28 dni temu    24.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wspaniałe atrakcje czekają w CRW

Od piątku do niedzieli w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka dostępna będzie wyjątkowa atrakcja, która szczególnie ucieszy wszystkie dzieci. Na dwóch basenach, sportowym i do nauki pływania, czekać będą dmuchane tory przeszkód.

Trzy dniowe aktywności związane z torem przeszkód na wodzie rozpoczną się w piątek. Wtedy to, o godz. 18, wystartuje specjalna impreza dla rodzin z dziećmi, której częścią będzie możliwość przetestowania dmuchanego placu zabaw. Oprócz tego zostaną przygotowane ciekawe zabawy w wodzie. Ci, którzy zdecydują się wziąć w nich udział – otrzymają słodką nagrodę. Jest to więc znakomita okazja, aby w naszym mieście skorzystać z tej popularnej w całej Polce atrakcji.

Duży dmuchany tor będzie unosił się na tafli basenu sportowego, na którym zajmie 3 tory pływackie. Pozostałe będą dostępne dla klientów. Natomiast w basenie do nauki pływania znajdzie się jego mniejsza wersja.

Piątkowa impreza w CRW Dolinka potrwa 3 godziny. Od tego momentu dmuchany tor przeszkód będzie czekał na wszystkich chętnych, którzy będą chcieli go pokonać. Z toru przeszkód będzie można skorzystać także przez całą sobotę, od 6 do 22, oraz w niedzielę, od 6 do 20. Co ważne, bilet wstępu zarówno na piątkową imprezę inauguracyjną, jak i przez cały weekend, będzie w cenie zwykłego wejścia na basen. Warto więc skorzystać z naszej propozycji, która na pewno uatrakcyjni zabawy w wodzie.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.