› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wodny tor przeszkód znów w Elblągu

› bieżące 2 miesiące temu    23.11.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wodny tor przeszkód znów w Elblągu fot. MOSIR Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejny weekend z dwoma dmuchanymi torami przeszkód. W Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” od piątku do niedzieli (26-28 listopada) będzie można na nich poszaleć, sprawdzić swoją równowagę i spryt. Tym bardziej, że atrakcja ta będzie dostępna w cenie zwykłego biletu na basen.


Dmuchany tor przeszkód to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Każdy może pokonać trasę, a do dyspozycji wszystkich uczestników będą dwa rodzaje toru. W strefie rekreacyjnej, czyli w basenie do nauki pływania, będzie mniejszy dmuchany tor dla dzieci, natomiast w basenie sportowym znajdzie się ten dłuższy i większy. Przy każdym z torów o bezpieczeństwo zadbają ratownicy.

To już druga taka wizyta dmuchanego toru przeszkód w Elblągu, ale elementy będą inne niż poprzednio, we wrześniu. A jak bawiliśmy się wtedy możesz zobaczyć tutaj.

Z toru przeszkód będzie można skorzystać w piątek 26 listopada (od godz. 20 do 22), przez całą sobotę 27 listopada (od 6 do 22) oraz w niedzielę 28 listopada (od 6 do 21). Co ważne, bilet wstępu będzie dostępny w cenie zwykłego wejścia na basen. Jest to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny czy przyjaciół.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.