› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Znamy program i zapraszamy na aukcję

› dzieci i rodzina ponad rok temu    11.01.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Znamy program i zapraszamy na aukcję fot. archiwum elblag.net

Jeszcze prawie czterystu wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie wyruszyło z puszkami po datki, a już trwa aukcja w internecie. Wystawiono na niej m. in. obrazy, złote karty, karnety na siłownię, vouchery na tatuaż i makijaż oraz pianino. Na koncie orkiestry jest już ponad 2,5 tys. zł.

Już po raz 25 zagra Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Elblągu zgłosiło 392 wolontariuszy, którzy z puszkami WOŚP będą zbierali datki. W ubiegłym roku ofiarowaliśmy rekordową kwotę, 193 tys. zł.

Aukcja

Zanim rozpocznie się wielki finał warto zajrzeć na stronę www.wosp-elblag.pl i szybko wziąć udział w licytacji przedmiotów wystawionych na aukcji. Już walka się rozpoczęła. WOŚP zyskał ponad 2,5 tys. zł.
Do wyboru są obrazy z ceną wywoławczą od 20 do 50 zł. Przekazał je Uniwersytet III Wieku. Natomiast Zakład Komunikacji Miejskiej ofiarował trzy złote karty w cenach od 50 do 100 zł. 

Jeśli mamy w domu obrazy i bilet miesięczny to może warto skusić się na voucher: do siłowni fitness, fryzjera, kosmetyczki, studia tatuażu lub do parku rozrywki. Jeśli pochłonięty jesteś zmianami wnętrza domu, to zainteresuj się bonem za 100 zł na zakup firan. Na łasuchów czeka tort w dowolnej wielkości i wzorze za jedyne 100 zł. Można też zamówić zdjęcie z drona za 40 zł lub okulary adidas za 50 zł.

Oczywiście nie zabrakło gadżetów WOŚP: serduszko – pendrive i kubek termiczny.
Licytacje zakończą się 16 stycznia (poniedziałek) o godz. 9.

Program

Orkiestra będzie grała na scenie nieopodal Ratusza Staromiejskiego od godz. 14 w niedzielę. Wystąpią: artyści ze szkoły Jamaha, zespół Bind Box, Julia Olędzka, finalistka telewizyjnego show Mam Talent!, zespół Fumez i Runika, a na koniec o  godz. 19 zaśpiewa Gracjan Kalandyk, który występował w drużynie Justyny Steczkowskiej  w V edycji show Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". 

Występy będą przeplatane  licytacjami, a o godzinie 20.00 tradycyjnie Światełko do Nieba.

Dla dzieci i seniorów

Okrkiestra zagra, by ratować życie i zdrowie dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Finał WOŚP organizuje PTTK.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.