› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Wesoło, słodko i kolorowo, czyli festyn w Przedszkolu nr 23

› bieżące ponad rok temu    29.05.2015
Paweł Makowski
komentarzy 1 ocen 12 / 100%
A A A
77 zdjęćWesoło, słodko i kolorowo, czyli festyn w Przedszkolu nr 23 fot. Ryszard Siwiec

Wczoraj w Przedszkolu nr 23 przy ul. Płk. Dąbka miało miejsce wydarzenie wyjątkowe. Nie co dzień zdarza się bowiem, by jednego dnia świętować Dzień Dziecka, Dzień Matki i w dodatku Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny. Była to okazja do ciekawych występów, konkurencji, którym towarzyszyło mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Nie mogło również zabraknąć łakoci.

Już po raz dwudziesty ósmy rodzice wraz z dziećmi zgromadzili się w ogrodzie przy Przedszkolu nr 23 na kolejnym festynie rodzinnym. Głównym jego celem była integracja dzieci ze wszystkich grup oraz rodziców. W trakcie trwania wydarzenia zbierane były pieniądze na modernizację placu zabaw. Wszystko po to, by był bardziej atrakcyjny dla podopiecznych przedszkola, ale i bardziej bezpieczny.

Podczas trwania festynu dzieci mogły wejść na dmuchany zamek, mali miłośnicy piłki nożnej mogli spróbować swoich sił, kopiąc piłkę do bramki i każdy, kto chciał mógł zostać przyozdobiony specjalnie dla niego namalowanym tatuażem, a jeśli po wszystkim zgłodniał, czekały na niego kanapki i słodkości. Niewątpliwym hitem dnia okazał się nietypowy pokaz mody. Dzieci zaprezentowały sie rodzicom w strojach, wykonanych z tworzyw takich jak reklamówki wielokrotnego użytku, pojemniki po jajkach, rolki po papierze toaletowym czy gazety. W tłumie dzieci dało się również zauważyć robota.

Festyn bez wątpienia moźna uznać za udany. Szkoda tylko, że tak krótko trwał. Jeśli jednak chcecie przekonać się na własne oczy jak tam było, zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ilość zdjęć 77 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Rodzic
ponad rok temu 1
Bardzo dobry pomysł na spędzenie wspólnie z dziećmi czasu w ich codziennym otoczeniu, do którego na co dzień nie mamy dostępu. Duża pochwała dla Pań przedszkolanek za zorganizowanie festynu. Jako rodzic jestem bardzo zadowolony z tego że moje dzieci uczęszczają to przedszkola nr 23 :-)
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.