› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza na Noc Bibliotek

› zapowiedzi 11 miesięcy temu    4.06.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza na Noc Bibliotek

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. K. Wojtyły w Elblągu i Stowarzyszenie IWA Integracja –Współpraca – Aktywność we Władysławowie zapraszają 9 czerwca 2018 r. w godz. 19.00 – 22.00 na Noc Bibliotek – wieczór, gdzie będą królowały gry planszowe, quizy, bingo, puzzle, rozgrywki karciane- w których ukryte są znaki czasu- przeszłość Polski 1918 –2018. Wiele atrakcji będzie czekało zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Będzie też czynna kawiarenka, w której planujemy miejsce na dyskusje o naszej historii oraz flirt towarzyszki w oparciu o literaturę międzywojenną.

Wydarzenie „Gra dla Niepodległej” jest częścią projektu "Odkrywamy Karty Niepodległej", realizowanego w partnerstwie ze Stowarzyszeniem IWA i dofinansowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Wójta Gminy Elbląg. „Gra dla Niepodległej”, podczas Nocy Bibliotek będzie niekonwencjonalnym spotkaniem z historią Polski, podczas którego będziemy zarażać pasją do poznawania przeszłości naszego kraju oraz zachęcać do korzystania z zasobów informacyjnych elbląskiej Biblioteki Pedagogicznej. Jest szansa na spotkanie z” Marszałkiem Piłsudskim i postaciami z epoki”, posłuchanie muzyki z lat 20-30, wspólną herbatę i kawę w klimacie kultowych lokali przedwojennej Polski. Zapraszamy do grywalizacji, zabawy i integracji w poczuciu radości i dumy z dorobku pokoleń Polaków lat 1918-2018. Zaczynamy o godz. 19.00!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.