› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

W okresie ferii lodowisko „Helena” czynne codziennie

› bieżące 7 miesięcy temu    22.01.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
W okresie ferii lodowisko „Helena” czynne codziennie fot. MOSiR w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Elbląga do skorzystania z zimowej oferty zajęć na lodowisku „Helena”, które w okresie ferii, czyli od 21 stycznia do 3 lutego, czynne będzie codziennie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu przygotował dla dzieci i młodzieży ciekawy program bezpłatnych zajęć na okres rozpoczętych właśnie ferii zimowych. Zajęcia na lodowisku w ramach oferty feryjnej odbywają się od 12:00 do 13:50. Jednak z lodowiska można także korzystać codziennie przychodząc od poniedziałku do piątku na ogólnodostępną ślizgawkę w godzinach 18:00 i 19:00, natomiast w sobotę i niedzielę w godzinach 12:30, 13:30, 14:30 oraz 15:40 i 16:40. Wspomniane zajęcia są już odpłatne. Bilet wstępu wynosi 9zł normalny i 6zł ulgowy.

Przerwa feryjna to doskonały czas na rozpoczęcie nauki jazdy na łyżwach, na którą MOSiR zaprasza mieszkańców Elbląga w każdy wtorek o godz. 18:00. Zajęcia odbywają się pod okiem znakomitej trenerki Eweliny Przeworskiej. Za zajęcia nauki jazdy na łyżwach jednorazowo zapłacimy 14 zł osoba dorosła i 11 zł dzieci i młodzież.

Dla wszystkich chętnych i spragnionych aktywności fizycznej MOSiR organizuje zajęcia fitness oraz ZUMBĘ. Odbywają się one w obiekcie lodowiska na sali fitness. Zajęcia prowadzi instruktor Anna Ślusarczyk i odbywają się w każdy czwartek o 17:30, natomiast ZUMBA w piątki o 18:30, którą prowadzi Marcin Wierzbicki. Opłata za zajęcia wynosi 9zł od osoby, a bilety można nabyć w kasie tuż przed zajęciami.

Monika Gulińska, specjalista ds. marketingu i reklamy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Bogusia
7 miesięcy temu 1
Dobrze, że młodzież ma gdzie spędzać czas.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.