› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Tylko w elbląskim Multikinie Dzień Dziecka trwa aż 4 dni

› dzieci i rodzina ponad rok temu    21.05.2013
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Tylko w elbląskim Multikinie Dzień Dziecka trwa aż 4 dni

W tym roku Dzień Dziecka w elbląskim kinie sieci Multikino będzie trwał od 30. maja do 2. czerwca. Przez 4 dni na pokładzie Multikina dzieci znajdą liczne, nie tylko filmowe, atrakcje.

W elbląskim kinie sieci Multikino na dzieci czekają pokazy pełnej humoru animacji „Tajemnica zielonego królestwa” w wersji 2D i 3D oraz przedpremierowo historia nastolatka, który wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i  armii gigantów, czyli „Thor ratuje przyjaciół”. Ponadto 31 maja również przedpremierowo na ekrany kinowe zawita przygodowa animacja „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

Przez wszystkie 4 dni do godziny 13.00 obowiązuje promocja rodzinna, czyli niższe ceny biletów dla rodziców z dziećmi na filmy 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowa oferta dostępna jest w kasach kina i na www.multikino.pl.

Od czwartku do niedzieli o 10.30 i 12.00 w Multikinie odbędą się Poranki dla najmłodszych. Z biletem za 11 złotych będzie można zobaczyć 30 i 31 maja o 10.30 nowe odcinki „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”, a o 12.00 będą „Lego Ninjago – Czas ucieka”, „Lego Ninjago – Spotkanie z wężem” oraz „Lego Legendy Chima – Wielka opowieść”. Natomiast 1 i 2 czerwca o 10.30 z serii „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”: „Hektor wraca do szkoły”, „Kąpiel Wilsona” oraz „Koko i tunel”, a o 12.00 między innymi „Lego Ninjago – Kowale melodii” oraz „Lego Ninjago – Serce wojownika”.

Ponadto Multikino w Elblągu z okazji Dnia Dziecka przygotowało aż 4 dni pełne atrakcji! Od 30 maja do 2 czerwca od 9.00 do 15.00 na najmłodszych czekają: konkursy kinowe, zabawy taneczne i gimnastyczne, warsztaty ZUMBY, tor przeszkód, kącik malarski oraz warsztaty piłki nożnej. Nie zabraknie również ulubionych bohaterów filmowych. Ponadto zapraszamy do stoiska Fuji Film, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie oraz atrakcji w poszczególnych multipleksach można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.