› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Twoje dziecko może nauczyć się jeździć na łyżwach

› bieżące miesiąc temu    25.10.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Twoje dziecko może nauczyć się jeździć na łyżwach fot. elblag.net/archiwum

Rusza nauka jazdy na łyżwach dla dzieci z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Elblągu. Jeżeli chcesz, aby Twoja pociecha rozpoczęła przygodę z tym sportem lub poprawiła swoje umiejętności, zapraszamy na Lodowisko Helena. Zajęcia z instruktorem odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 18 na naszej tafli.

Kolejny sezon na lodowisku Helena wystartował, a to znaczy, że wśród propozycji lodowych aktywności pojawia się nauka jazdy na łyżwach. W ćwiczeniach praktycznych mogą uczestniczyć dzieci do 12 roku życia. Cotygodniowe zajęcia poprowadzi Natalia Śnigier, trenerka łyżwiarstwa, która na co dzień szkoli łyżwiarzy figurowych w klubie UKS Szóstka Elbląg.

W trakcie zajęć tafla lodowiska podzielona będzie na dwie części, by sprawnie i bezpiecznie prowadzić lekcje. Na jednej z nich będą odbywały się zajęcia, a druga części tafli będzie ogólnodostępna dla wszystkich miłośników łyżew.

Jednorazowy koszt uczestnictwa w zajęciach nauki jazdy na łyżwach to 13 zł. Wejściówki z elbląską Kartą Dużej Rodziny są dostępne za 11 zł od każdej osoby. Każde zajęcia będą trwać 50 minut.

By uczestniczyć w zajęciach nie trzeba mieć własnych łyżew. Na lodowisku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu, prowadzona przez Klub Sportowy Orzeł, a za wypożyczenia pary łyżew zapłacimy 10 złotych. Dzieci podczas zajęć będą mogły także bezpłatnie skorzystać z pingwinka, który pomoże w jeździe.

Ponadto ślizgawki ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych odbywają się we wtorki, czwartki i piątki o godz. 18 i 19 oraz w weekendy o godzinach 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Każda sesja trwa 50 minut. Więcej informacji oraz cennik na stronie MOSiR.

Tekst MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.