› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

To już jutro (03.02) troje elblążan w The Voice Kids. Trzymajmy kciuki

› zapowiedzi ponad rok temu    2.02.2018
Grażyna Wosińska
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 To już jutro (03.02) troje elblążan w The Voice Kids. Trzymajmy kciuki

Jutro (03.02) w TVP2 w „The Voice Kids” bitwa na głosy oraz singoffy. Do tego etapu przeszło troje elblążan: Swietłana Boguska, Gabriela Piotrowska i Maksymilian Więckowski. Autorzy programu uchylają rąbka tajemnicy, aby się dowiedzieć kliknij tutaj. 

Młodzi elblążanie: Swietłana Boguska, Gabriela Piotrowska i Maksymilian Więckowski świetnie wypadli podczas przesłuchań w ciemno w programie „The Voice Kids”. Przed nimi walka o przejście do następnego etapu. Dziewczyny są w drużynie Edyty Górniak, natomiast Maks w drużynie Tomsona i Barona. Takich ekip jest cztery i każda liczy po 18 uczestników programu. 

Jutro bitwy na głosy i  singoffy:

Jesteście ciekawi BITEW?! W tym spocie uchylamy rąbka tajemnicy.  Drużyna Tomasz Tomson Lach - Oficjana Strona i BARON do boju sobota, 20:05 TVP2 

- zapraszają autorzy programu na Facebooku.

Wynotowaliśmy komentarze internautów:

Dla mnie osobiście te dzieciaczki są tak fantastyczne, że nie wyobrażam sobie odpadnięcia któregoś z nich 

Już nie mogę się doczekać, ale będą emocje. Brawo dla dzieciaków wszystkie są fantastyczne, będzie się działo. 

Ja się nie mogę doczekać drużyny Edyty 

To będą emocje,  łzy szczęścia i  rozpacz. 

Kto jest kto:

Swietłana Boguska ma 10 lat. Uczęszcza do Akademickiej Szkoły Podstawowej oraz do szkoły muzycznej, gdzie pobiera naukę w godzinach popołudniowych. Jest wszechstronna. Uczy się trudnej sztuki gry na oboju, potrafi grać na pianinie, a jej marzeniem jest opanowie gry na gitarze. W wolnej chwili uwielbia jeździć konno na swoim ulubionym koniu Czekersie. Zajęła m.in. pierwsze miejsce w licznie obsadzonym konkursie, który odbył się w Swietłogrsku w kwietniu 2017 r. Jury konkursowe nie kryło podziwu dla jej wykonania piosenki "Tańczące Eurydyki" z repertuaru Anny German.

Swietłana ma bardzo szeroką skalę, posiada bardzo dobry słuch. Jest pełna pomysłów, kreatywności. Takie cudowne dziecko. Ma mniejszą tremę niż my sami – niż ja, niż jej rodzice. Adrenalina dodaje jej motywacji, determinacji
– bardzo wysoko ocenia 9-letnią elblążankę jej nauczycielka śpiewu Eliza Kaczmarczyk, która doskonale zna duże możliwości wokalne dziewczynki.

Gabriela Piotrowska śpiewa w zespole "Szalone małolaty", który za swoje sukcesy otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Elbląga. Gabrysia śpiewała w zespole podczas gali wręczenia nagród 6 stycznia 2017 r. Występowała podczas wielu imprez organizowanych w naszym mieście, m.in. podczas Elbląskiego Święta Chleba. Młoda artystka ma 10 lat, ale śpiewa publicznie już od 6 lat – zaczynała w scholce parafialnej jako zaledwie czteroletnia dziewczynka. Gabriela śpiewa również w Crazy Band (zespół w Szkole Podstawowej nr 18 w Elblągu).

Maksymilian Więckowski śpiewa w zespole "Szalone małolaty". W czasie, gdy mieszkał w Warszawie występował m.in. w Teatrze Kwadrat, gdzie u boku Andrzeja Nejmana oraz Pawła Małaszyńskiego zaśpiewał dla Jana Kobuszewskiego podczas jego benefisu. Oto niektóre sukcesy: I nagroda Gdynia Open Festiwal 2016 w kategorii zespół wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”, Srebrny Aplauz Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie 2016 r. zespół wokalny do 12 lat w utworze „ Okularnicy”. W 2017 r. Maksymilian zakwalifikował się do programu Fundacji Kochajmy Zabytki pt.: „Nowy Jork śpiewa po polsku'', gdzie u boku gwiazd – MEZO, Katarzyny Cerekwickiej, Kamilia Bednarka i Eweliny Lisowskiej oraz z czwórki dzieci niepełnosprawnych – spędził tydzień czasu w Nowym Jorku, występując podczas koncertu dla Polonii w sali Warsaw. Maks jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu. Jego pasją jest musical, a marzeniem występy na scenach Broadwayu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.