› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

The Voice Kids. Wielki powrót Marcelego Józefowicza (+ wideo)

› bieżące ponad rok temu    5.03.2022
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
Marceli JózefowiczMarceli Józefowicz fot. The Voice Kids

W ubiegłej edycji The Voice Kids po występie elblążanina nie odwrócił się żaden fotel. Tym razem sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. 13-letniego wykonawcę z Elbląga pragnął mieć w swoim składzie każdy z trenerów. 

Marceli Józefowicz zaśpiewał piosenkę z repertuaru Kamila Bednarka pt. „Spragniony”. Cleo, Dawid Kwiatkowki, jak również Tomson i Baron byli pod wrażeniem nie tylko występu, ale i determinacji młodego artysty, który nie zraził się ubiegłorocznym występem i postanowił spróbować jeszcze raz. Z sukcesem.

– To jest przykład tego, żeby się nie poddawać – podsumował występ Marcelego Dawid Kwiatkowski, którego drużynę ostatecznie wybrał elblążanin. 

Marceli Józefowicz jest wszechstronnie uzdolniony i niezwykle pracowity. Śpiewa w zespole wokalnym Diamenty Młodzieżowego Domu Kultury w Elblągu oraz tańczy w Elbląskim Klubie Tańca „Jantar”. Jego partnerką na parkiecie jest Patrycja Jankowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 19 w Elblągu. Para wielokrotnie stawała na podium. Marceli (w parze z Patrycją Jankowską) jest aktualnym mistrzem Polski w kategorii juniorów młodszych w tańcach standardowych, wicemistrzem Polski juniorów młodszych w tańcach latynoamerykańskich. Obecnie w kategorii „Junior I” w rankingu DanceSport Europe (DSE) para znajduje się na 6. miejscu w tańcach standardowych oraz 8. miejscu w tańcach latynoamerykańskich w Europie. To nie wszystko. Elblążanin jest aktorem Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, w którym gra główną rolę w spektaklu „Księga Dżungli”.

Zobaczcie występ Marcelego

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.