› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Te warsztaty mają zapobiec wypaleniu zawodowemu wśród pedagogów

› rozwój i edukacja ponad rok temu    16.05.2013
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Te warsztaty mają zapobiec wypaleniu zawodowemu wśród pedagogów

W ramach projektu „Podaj dalej” Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na bezpłatne, polsko -€“ rosyjskie warsztaty pedagogiczno-terapeutyczne, które odbędą się pod koniec maja w Elblągu. Pierwsze warsztaty „Podaj dalej” odbędą się w Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" 24 i 25 maja.

„Podaj dalej” to projekt inspirujący kadrę terapeutyczną i instruktorską pracującą na co dzień z osobami niepełnosprawnymi do korzystania z nowych technik terapeutycznych. Poprzez coaching grupowy i indywidualny ma wzmocnić specjalistów, aby zapobiec wypaleniu zawodowemu oraz wprowadzić nową jakość w ich pracy. Projekt adresowany jest do pedagogów, instruktorów, terapeutów z regionu warmińsko-mazurskiego oraz Obwodu Kaliningradzkiego. Organizatorów - CSE „Światowid” oraz Stowarzyszenie Kulturalne "Viva art" wspomagają rosyjscy partnerzy: Społeczna Organizacja Wsparcia i Ochrony Praw Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Ruczejok” z Zielonogradska oraz Centrum Rehabilitacji i Korekcji Dzieci z Ograniczonymi Możliwościami Rozwoju z Kaliningradu. Projekt dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

24 maja 2013 r. o godz. 13.30 - Warsztaty z bajkoterapii. Warsztaty poprowadzi: Tatiana Grabenko z Sankt Petersburga.

Dr, certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów SNEF, trener biznesu, konsultant UNICEF, pedagog zabawy, adiunkt w Instytucie Pedagogiki Specjalnej i Psychologii (St. Petersburg), prorektor Instytutu Bajkoterapii.

25 maja 2013 r. o godz.10.00 - Warsztaty z komunikacji, budowania grupy. Warsztaty poprowadzi: Agnieszka Peć-Soszka.

Trener z kilkunastoletnim stażem w prowadzeniu szkoleń i coachingu z zakresu rozwoju kompetencji managerskich, budowania zespołu, odpowiedzialności indywidualnej i zespołowej, efektywnej komunikacji i współpracy. Specjalizuje się w miękkich projektach personalnych, przede wszystkim w szkoleniach motywacyjnych i integracyjnych, które niejednokrotnie są połączone ze szkoleniami tematycznymi, jako najefektywniejsza forma szkolenia.

Miejsce: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, Elbląg, Pl. K. Jagiellończyka 1. Szczegółowe informacje i zapisy: Teresa Miłoszewska, tel. 697 636 656, mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl

Liczba miejsc ograniczona. Z jednej organizacji, instytucji mogą uczestniczyć maksymalnie dwie osoby. Karty zgłoszenia (dostępne w załączeniu) należy przesłać do poniedziałku 20.05 do godz. 12.00 mailem lub faxem: 55 611 20 60.

Uwaga: Przesłanie formularza zgłoszeniowego nie jest jednoznaczne z uczestnictwem w szkoleniu – będzie ono potwierdzane przez organizatora drogą telefoniczną lub mailowo (na adres mailowy podany w zgłoszeniu).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.