› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Taneczne konfrontacje – wyniki

› sport 6 miesięcy temu    29.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
1 zdjęć fot. Michał Kalbarczyk

28 maja br. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych w sali widowiskowo-sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Umiejętności zaprezentowały grupy taneczne, duety oraz soliści.

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne są cykliczną imprezą organizowaną od osiemnastu lat przez CSE „Światowid” w Elblągu. Na turniej zgłosili się tancerze nie tylko z Elbląga, ale również z całej Polski. Udział w zawodach wzięło 76 formacji, 15 miniformacji, 43 duety oraz 145 solistów z naszego miasta, a także z Warszawy, Torunia, Koszalina, Szczecina, Słupska, Gdańska, Gdyni, Olsztyna, Tczewa, Rumi, Iławy, Malborka, Porszewic, Sianowa, Wejherowa, Chojnic, Pasłęka .

Konfrontacje zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat oraz w kilku stylach tanecznych. Zawodnicy zaprezentowali się m.in. w hip-hopie, tańcu współczesnym, dancehallu, disco dance. Tancerzy oceniła pięcioosobowe jury, w skład którego weszli Katarzyna Łukaszewska (instruktorka tańca nowoczesnego), Anna Haracz (pedagog tańca współczesnego i improwizacji), Daria Zulewska (specjalistka od dancehallu), Jowita Czarnecka-Tereba (właścicielka szkoły tańca Jowita Fitdance) oraz Rafał Milcewicz (uczestnik 5. edycji programu YouCan Dance.

Wyniki finałów w poszczególnych kategoriach:

I BLOK – do 11 lat

Kat. Modern – solo

  1. Żołnowska Milena / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  2. Lipińska Nicole / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  3. Andrzejewska Julia / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  4. Orłowska Lena / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  5. Puchała Paulina / Klub Sportowy Kokartka Gdynia

  6. Ambroziak Aniela / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

Kat. Modern – duety

  1. 3 Chałupka Iga - Skowrońska Aurelia / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  2. Radosz Maja - Zaremba Weronika / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  3. Jędrzejczak Julia - Gizińska Wiktoria / Klub Sportowy Kokartka Gdynia

  4. Kosiak Julita - Piszczewska Anastazja / Klub Sportowy Kokartka Gdynia

  5. Andrzejewska Julia - Sitek Zuzanna / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  6. Garus Michalina - Sreberska Wiktoria / Akademia Tańca Piętro Wyżej

Kat. Modern - formacje

  1. Roztańczone Arabelle / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  2. Spinki 2 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  3. Mini Tilt / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

Kat. Hip-Hop solo

  1. Makowiecka Kinga / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  2. Krawczyńska Wiktoria / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  3. Orłowska Lena / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  4. Józefowicz Michał / Szkoła Podstawowa 10 Toruń

  5. Ejankowska Zofia / Zespół Szkół nr 7 Toruń

  6. Kasprzak Amelia / Szkoła Podstawowa 10 Toruń, Kosińska Daria / Reborn Dance Studio Gdańsk, Lubnau Kamil / Zespół Szkół nr 7 Toruń,Falba Paulina / Dom Sztuki GAK Gdańsk

Kat. Hip - Hop duety

  1. Krawczyńska Wiktoria - Makowiecka Kinga / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  2. Kobielska Klaudia - Borowska Amelia / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  3. Stypułkowska Kornelia - Wieczorek Maja / GOKiS Stare Pole

Kat. Hip - Hop –miniformacje

  1. Intro Junior / Wejherowskie Centrum Kultury

  2. Kinder Bounce / Studio TańcaMonstars Olsztyn

Kat. Hip – hop - formacje

  1. Mini Mix / Szkoła Podstawowa 10 Toruń

  2. G- Mini / UKS Gracja Iława

  3. Rebels / Centrum TańcaCadmansElbląg

  4. FreeSmile / Szkoła Tańca Monstars Olsztyn

  5. LoonyGroup / Sztumskie Centrum Kultury

  6. Groovy Squad / GOKiS Stare Pole

Kat. Inne formy – formacje

  1. Szalone Wiewiórki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia

  2. Roztańczone Arabelle / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  3. Spinki 2 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  4. Wesołe Nutki / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  5. Mini Cadmans / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

  6. Kokardki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia

Kat. DD Cheerleaders - formacje

  1. Destination Kids / UKTS Destination Elblag

  2. Destination Mini Kids / UKTS Destination Elblag

  3. Destination Kids SP 19 / UKTS Destination Elblag

  4. Destination Kids SP 1 / UKTS Destination Elblag

  5. Cheerleaders Cadmans Kids / Centrum TańcaCadmansElbląg

  6. Destination Kids SP 12 / UKTS Destination Elblag

Kat. Disco - Dance solo

  1. KogutPola/ UKTS Destination Elblag

  2. Haza Paulina / UKTS Destination Elblag

  3. Świerk Maria / UKTS Destination Elblag

  4. Gugnon Antonina / UKTS Destination Elblag

  5. Sudomierska Marika / UKTSDestinationElblag

  6. Kłoczko Wiktoria/ UKTS DestinationElblag, Moneta Patrycja / UKTS DestinationElblag, Głowacka Oliwia / UKTS DestinationElblag

Kat. Disco - Dance duety

  1. Haza Paulina - Kogut Pola / UKTS DestinationElblag

  2. Gugnon Antonina - SudomierskaMarikaUKTS Destination Elblag

  3. Kłoczko Wiktoria - Siwiak Aleksandra UKTS DestinationElblag

  4. Gojlik Aleksandra - Wojciechowska Lena UKTS DestinationElblag

  5. Gocek Aleksandra - Wyżkiewicz Pola UKTS DestinationElblag

II BLOK – 12-15 lat

Kat. DD Cheerleaders – formacje

  1. Destination / UKTS Destination Elblag

  2. Cheerleaders Cadmans Junior / Centrum TańcaCadmansElbląg

  3. The Ones / Warszawa

  4. Cheerleaders Cadmans Mini / Centrum TańcaCadmansElbląg

  5. Destination SP 23 / UKTS Destination Elbląg

  6. POK Cheerleaders Kids / Pasłęcki Ośrodek Kultury

Kat. Disco - Dance solo

  1. Lewandowska Anna / UKTS Destination Elbląg

  2. Gosieniecka Julia / UKTS Destination Elbląg

  3. Szlendak Amelia / UKTS Destination Elbląg

  4. Bronowicka Julia / UKTS Destination Elbląg

  5. Kuczyńska Klaudia / UKTS Destination Elbląg

  6. Bujalska Katarzyna / UKTS Destination Elbląg

Kat. Disco - Dance – duety

  1. Relidzińska Aleksandra - Sudomierska Wiktoria / UKTS Destination Elbląg

  2. Bronowicka Julia - Kuczyńska Klaudia / UKTS Destination Elbląg

  3. Gosieniecka Julia - Szlendak Amelia / UKTS Destination Elbląg

  4. Bujalska Katarzyna - Lewandowska Anna / UKTS Destination Elbląg

  5. Kowalska Nikola - Paczkowska Dominika / UKTS Destination Elbląg

  6. Mazur Patrycja - Marciniak Maria / UKTS Destination Elbląg

Kat. Modern – solo

  1. Labudda Justyna / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  2. Cheda Liwia / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  3. Ryduchowska Zuzanna / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  4. Kluba Zuzia / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  5. Dworzycka Paulina / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  6. Podgórska Zosia / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

Kat. Modern – duety

  1. Bierndgarska Wiktoria - Wróblewska Urszula / Słupski Ośrodek Kultury

  2. Dobosz Wiktoria - Żurawska Laura / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

  3. Leszczyńska Julia - Czarnowska Oliwia / Akademia Tańca Piętro Wyżej Chojnice

Kat. Modern –miniformacje

        1. Kaliber 7 / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk2 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

        2. Impuls / Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

        3. Trafic Trio / Dom Sztuki GAK

        4. Danza / Centrum Kultury Sianów

Kat. Modern – formacje

  1. Spinki 1 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  2. Teatr Tańca Enza / Słupski Ośrodek Kultury

  3. Gladiatorki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia

  4. Trafic 2 / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  5. Tilt / Centrum TańcaCadmansElbląg

Kat. Hip - Hop – solo

  1. Szulc Wiktoria / Reborn Dance Studio Gdańsk

  2. Żero Dominika / Studio Tańca Duet Warszawa

  3. Samulewska Natalia / Reborn Dance Studio Gdańsk

  4. Kalinowska Agata / Reborn Dance Studio Gdańsk

Kat. Hip-Hop duety

  1. ŻeroDominika - Trojanowska Gabrysia / Studio Tańca Duet Warszawa

  2. Kołodziejczak Klaudia - Fiuk Paulina / Studio Tańca Duet Warszawa

  3. Józefowicz Karolina - Stefańska Wiktoria / Szkoła Podstawowa Toruń

  4. Bielonko Gosia - Włodarczyk Oliwia / Studio Tańca Duet Warszawa

  5. Cichocka Karolina - Tomasiak Karolina / Studio Tańca Duet Warszawa

  6. Rydel Mateusz - Hassa Maria / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

Kat. Hip - Hop – formacje

  1. Focus / Enzym Studio Gdańsk Morena

  2. Creepies / Studio Tańca Duet Warszawa

  3. Blitzsquad / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  4. Rebel Team / Studio TańcaMonstars Olsztyn

  5. Blefik / Centrum Tańca Promyk Elbląg

  6. LoonyCrew / Sztumskie Centrum Kultury

Kat. Dancehall– duety

  1. Rogulska Kinga - Winiewska Julia / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

Kat. Dancehall – formacje

  1. IntroJunior / Wejherowskie Centrum Kultury

  2. Confuse / Centrum TańcaCadmansElbląg

  3. Just Relax / Pałac Młodzieży Gdańsk

  4. Groovin Ladies / Centrum TańcaCadmansElbląg

Kat. Inne formy – formacje

  1. Sukces Szał / Szkoła Tańca Sukces Szczecin

  2. Spinki 1 / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  3. Marionetki / Klub Sportowy Arabeska Gdańsk

  4. Cadmans/ Centrum TańcaCadmansElbląg

  5. Minionki / Klub Sportowy Kokartka Gdynia

III BLOK – pow. 15 lat

Kat. Disco - dance solo

  1. Sudomierska Wiktoria / UKTS Destination Elbląg

  2. Relidzińska Aleksandra / UKTS Destination Elbląg

  3. Bożyczko Alicja / UKTS Destination Elbląg

Kat. Modern – solo

  1. Leszka Kaj / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  2. Paluchowska Michalina / Dance Avenue Gdańsk

  3. Karasim Monika / BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ

  4. Jankowska Agnieszka / Dance Avenue Gdańsk

  5. Kwaśniewska Malwina / Pałac Młodzieży Koszalin

  6. Karbowiak Zuzanna / Pałac Młodzieży Koszalin

Kat. Modern – duety

  1. Leszka Kaja - Bradtke Mateusz / Stowarzyszenie Tańca SPIN MOSiR Rumia

  2. Dzieciołowska Laura - Łakomy Klaudia / Szkoła Tańca Jump Szczecin

  3. Karasim Monika - Kalinowska Margerita / BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ

  4. Jasińska Karolina - Solecka Amelia / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

  5. Maciejewska Zuzanna - Gutowska Joanna / Studio Tańca Duet Warszawa

Kat. Modern – formacje

  1. Sukces Jump / Szkoła Tańca Sukces Szczecin

  2. Blush / Pałac Młodzieży Gdańsk

  3. Trafic 2 / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  4. Rozmach / Studio Tańca Duet Warszawa

Kat. Hip - Hop – solo

  1. Dudzicka Urszula / Pałac Młodzieży Koszalin

  2. Wilczek Adrian / Reborn Dance Studio Gdańsk

  3. Rubach Patrycja / Reborn Dance Studio Gdańsk

  4. Miotk Filip / Grupa Taneczna Embi

Kat. Hip-Hop duety

  1. Gawlak Wiktoria - Weręgowska Izabela / Zespół Szkół 7 w Toruniu

  2. Gryczka Karolina - Rorat Karolina / Studio Tańca Duet Warszawa

  3. Kilińska Monika - Bach Blanka / Ramona Nowakowska

  4. Bekier Kinga - Rekowska Natalia / Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

  5. Smolińska Oliwia - Wódkiewicz Weronika / Szkoła Tańca Monstars Olsztyn

Kat. Hip - Hop –miniformacje

  1. Embi / GrupaTanecznaEmbi

  2. Reborn To Flow / Reborn Dance Studio Gdańsk

  3. Reborn Crew / Reborn Dance Studio Gdańsk

  4. Bi.eFCrew / Sztumskie Centrum Kultury

  5. SDF / Malborskie Centrum Kultury i Edukacji

  6. Fresh / Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Kat. Hip - hop formacje

  1. Albatros / Szkoła Tańca Monstars Olsztyn

  2. The Best ofBlitz / Dom Sztuki GAK Gdańsk

  3. So What? / Enzym Studio Gdańsk

  4. In order / Studio TańcaMonstars Olsztyn

  5. Replay / Studio Tańca Duet Warszawa

  6. 3po3 / Ramona Nowakowska

Kat. Dancehall solo

  1. Jędrasik Karolina / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

  2. Mazur Małgorzata / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

  3. Dudzicka Urszula / Pałac Młodzieży Koszalin

Kat. Dancehall duety

  1. Mazur Gosia - Prus Nikola Centrum Tańca Cadmans Elbląg

  2. Gofman Marta - Żol Julia / Pałac Młodzieży Gdańsk

Kat. Dancehall formacje

  1. Spliff / Centrum TańcaCadmansElbląg

  2. Splice / Pałac Młodzieży Gdańsk

  3. Candy / Centrum Tańca Cadmans Elbląg

Informacja: Ewelina Bober

  • Taneczne konfrontacje – wyniki
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.