› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Święty Mikołaj zaprasza na lodowisko

› sport ponad rok temu    30.11.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Święty Mikołaj zaprasza na lodowisko

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci, młodzież oraz całe rodziny na niezapomniane i pełne wrażeń wydarzenie pod nazwą „ Mikołajki z Media Markt”. W niedzielę, 3 grudnia, elbląskie lodowisko odwiedzi Święty Mikołaj, który dla uczestników wspólnej zabawy przygotował moc atrakcji i niespodzianek.

Przez cały rok czekamy na tej jeden wyjątkowy dzień. Dzień, w którym odwiedzi nas gość specjalny z dalekiej Laponii. Tym gościem jest oczywiście Święty Mikołaj, który na swoich saniach odwiedzi tradycyjnie także elbląskie lodowisko Helena. Z tej okazji w niedzielę, 3 grudnia, zapraszamy całe rodziny na „Mikołajki z Media Markt”. Na wszystkich chętnych czekają zabawy, niespodzianki oraz moc atrakcji.

Mikołajki to oczywiście czas kojarzony ze świętami i prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja

- informuje Marek Kucharczyk, z-ca dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Tak będzie także w niedzielę na lodowisku Helena, gdzie odbędą się „Mikołajki z Media Markt”. W czasie wspólnej zabawy nie zabraknie konkurencji w których swoimi umiejętnościami będą musiały wykazać się nie tylko dzieci ale także dorośli

- twierdzi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Na każdego, kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem, będą czekały nagrody i niespodzianki ufundowane przez Media Markt, który jest partnerem naszej akcji. Natomiast odpowiednio dobrana muzyka wprowadzi wszystkich w świąteczny klimat.

- mówi Krzysztof Fedak.

W czasie Mikołajek na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób, dlatego też podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów. Wszyscy, którzy ten dzień chcą spędzić na lodowisku Helena powinni już teraz pomyśleć o zakupie wejściówek.

To będzie kolejna ciekawa impreza zorganizowana na elbląskim lodowisku Helena

- uważa Krzysztof Fedak, koordynator Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Podczas półtoragodzinnej zabawy nie zabraknie atrakcji, konkursów i niespodzianek. Należy jednak pamiętać, że ilość uczestników jest ograniczona, dlatego osoby zainteresowane udziałem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji i zakupu wejściówek, by uniknąć stania w kolejkach lub sytuacji w której zabraknie dla kogoś biletu. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów którymi są: Media Markt, Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki oraz Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku.

- dodaje

„Mikołajki z Media Markt” odbędą się w niedzielę 3 grudnia o godz. 17.00 na lodowisku Helena. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16:00 do 19:30 oraz soboty i niedziele w godz. 12:00 – 17:00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów i odbiór wejściówek odbywać się będzie do piątku, 1 grudnia, do godz. 18:00. Po tym terminie nieodebrane bilety z rezerwacji trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.