› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Święto Patronki w przedszkolu katolickim przy ul. Bema

› dzieci i rodzina ponad rok temu    29.11.2015
Ines Kuraś
komentarzy 0 ocen 3 / 100%
A A A
20 zdjęćŚwięto Patronki w przedszkolu katolickim przy ul. Bema fot. Dorota Czarnotta

W środę, 25 listopada nasza redakcja kolejny raz miała przyjemność uczestniczyć w wydarzeniu Niepublicznego Przedszkola Katolickiego im. bł Franciszki Siedliskiej przy ul. Bema. Przedszkolaki obchodziły święto patronki. Na koniec odbyło się przedstawienie.

W uroczystościach udział wzięli ksiądz Dariusz Paszkowski – dziekan, kanonik proboszcz parafii p.w. bł. Franciszki Siedliskiej, Ojciec Rafał Roszer – Rektor Kolegium Pijarów, siostra Alicja ze Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, dyrektor ZS nr 2 oraz rodzice, przyjaciele przedszkola, a także przedstawiciele firm, instytucji i mediów, które współpracują z przedszkolem.

Szanowni goście, kochane dzieci jak co roku spotykamy się 25 listopada, aby wspólnie obchodzić święto Patronki naszego przedszkola. Oficjalnie od dzisiaj zaczynamy obchodzić 10 lecie naszej placówki, które zakończy się w przyszłym roku również Świętem Patronki

– mówiła na początku uroczystości Jolanta Parasiak, dyrektorka Niepublicznego Przedszkola Katolickiego.

Uroczystości rozpoczęły się oficjalną mszą świętą, której przewodniczył ksiądz Dariusz Paszkowski. Po mszy odbyło się przedstawienie grupy Iskierek pt. „Wspomnienie o bł. Franciszce Siedliskiej” autorstwa pani Joanny Wróblewskiej – mamy dwóch przedszkolaków.

W jaki sposób, dzieci uczą się o patronce przedszkola?


Dzieci poznawały życie i działalność błogosławionej Franciszki Siedliskiej. Uczyły się wierszy i piosenek, modliły się za wstawiennictwem naszej Patronki (robimy to codziennie, ale przed zbliżającym się świętem dodatkowo odmawiamy nowennę do bł. Franciszki Siedliskiej)

– dodawała dyrektorka przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Redakcja elblag.net objęła patronat medialny nad Niepublicznym Przedszkolem Katolickim w związku z 10-leciem istnienia placówki.

ilość zdjęć 20 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.