› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Sukces szyty na miarę – jaką szkołę językową wybrać?

› poradnik ponad rok temu    18.11.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sukces szyty na miarę – jaką szkołę językową wybrać?

Zastanawiasz się nad wyborem jednej z wielu szkół języka angielskiego? Chcesz odnieść sukces na rynku pracy i zyskać pewność siebie, niezbędną nie tylko podczas wykonywania codziennych obowiązków, ale także spełniania marzeń i realizacji pasji? Sprawdź, na co zwracać uwagę, wybierając szkołę języka angielskiego i skorzystaj z możliwości szybkiej, efektywnej oraz przyjemnej nauki, która procentuje!

Znajomość języka angielskiego to podstawa w dzisiejszym świecie, a o tym, że braki w edukacji szybko wychodzą na jaw i skutecznie ograniczają dostęp do dobrej pracy, przekonało się już wielu. Z tego względu nauka języka angielskiego to wciąż jeden z najchętniej wybieranych sposobów samorozwoju – ucząc się najbardziej uniwersalnego języka, którym dogadasz się niemal wszędzie, zyskujesz gwarancję, że inwestycja w rozwój naprawdę się opłaci!

Dlaczego szkoły językowe kształcą lepiej niż prywatni korepetytorzy?

Tak naprawdę trudno znaleźć osobę oferującą korepetycje lub prywatne lekcje angielskiego, która posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku. Nie ma się tutaj czemu dziwić – doświadczeni lektorzy nie muszą szukać dorywczych zajęć i pracują w najlepszych szkołach językowych.

W ostatnich latach powstało szereg szkół języka angielskiego oferujących różne metody kształcenia. Masz do dyspozycji szkoły uczące wieloma często dość nietypowymi sposobami, które zdobywają popularność dzięki modzie np. na naukę metodą holistyczną, a także takie z historią i tradycją w Polsce oraz za granicą, które posiadają doświadczenie w pracy ze słuchaczami w różnym wieku i korzystają z autorskich metod nauczania.

Co decyduje o efektywności nauki w szkołach języka angielskiego?

Dobre szkoły języka angielskiego nie muszą udowadniać, że warto się w nich uczyć – doskonałym dowodem na to są liczne opinie zadowolonych słuchaczy, którzy chętnie polecają je innym. Jednak nie można polegać jedynie na opiniach i zawsze warto wziąć pod uwagę przede wszystkim kompetencje kadry, ale także atmosferę podczas zajęć, czy możliwość uczestniczenia jedynie w tych zajęciach, które Cię interesują.

Ostrożność warto zachować, chcąc skorzystać z usług świeżo otwartych szkół języka angielskiego, które nie dorobiły się jeszcze renomy, a rzekomo działają cuda. W takim wypadku wato jeszcze poszukać i postawić na „pewniaka” w branży, czyli ośrodki edukacyjne istniejące na rynku wile lat i mogące pochwalić się nie tylko wirtualnym opiniami, a realnymi sukcesami.

Każda ze szkół języka angielskiego szuka sposobu na zachęcenie słuchaczy do skorzystania z jej usług, jednak nie wszystkie mają faktycznie konkurencyjną i wartą uwagi ofertę, dlatego, zanim wybierzesz tę, której powierzysz swoją edukację, najpierw sprawdź, czy zapewnia ona:

 • Możliwość nauki w małych grupach;
 • Możliwość skorzystania z kursów przygotowanych specjalnie dla młodzieży, osób dorosłych, seniorów czy biznesmenów;
 • Gwarancję efektywnej nauki i stałego monitorowania jej postępów;
 • Dostęp do pozwalającej pogłębiać zdobytą już wiedzę strefy słuchacza online;
 • Certyfikat językowy;
 • Możliwość dopasowania programu zajęć do indywidualnych potrzeb oraz zainteresowań słuchaczy.

Niestety niewiele szkół języka angielskiego oferuje pełen pakiet korzyści dla słuchaczy i to w atrakcyjnej cenie, ale są wyjątki od reguły na przykład szkoły angielskiego w Gdańsku Speak Up, które pozwolą Ci szybko oraz efektywnie nauczyć się języka bez obaw o to, że kurs nie spełni Twoich oczekiwań! Jeżeli stawiasz na rozwój, to Speak Up jest Twoją najlepszą drogą do osiągnięcia upragnionych celów, które bezpośrednio powiązane są z posiadaniem praktycznej umiejętności posługiwania się językiem angielskim! Placówki szkoły znajdziesz nie tylko w dużych miastach, ale także i w mniejszych miejscowościach, więc możesz bez żadnych problemów wybrać najbliższą szkołę języka angielskiego i zacząć naukę, która pozwoli opanować interesujący Cię materiał oraz zdobyć pewność siebie i odwagę, aby posługiwać się językiem angielskim w codziennym życiu.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.