› bieżące |
ponad rok temu
18.07.2016 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 3 / 100% |
A A A |
To już ostatni dzień I-go naboru na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Uczelnia przygotowała szeroką ofertę edukacyjną z licznymi nowościami. Nie zwlekaj! – zapisz się na wymarzony kierunek i studiuj bezpłatnie w Elblągu.
500 ZŁ MIESIĘCZNIE DLA STUDENTA!
Bogata oferta kształcenia PWSZ w Elblągu ciągle się poszerza. W tym roku akademickim został utworzony nowy kierunek – Inżynieria środowiska, wspierany stypendium Ekstra+ w wysokości 500 zł miesięcznie. Pośród licznych specjalności są nowości: podatki i rachunkowość w administracji, media społecznościowe w biznesie, dziennikarstwo i nowe media, wczesna edukacja z językiem angielskim i wiele innych. Studenci niektórych kierunków będą mieli także możliwość korzystania z dogodnej formy studiów stacjonarnych – popołudniowych.
BEZPŁATNE STUDIA POPOŁUDNIOWE!
Wychodząc naprzeciw potrzebom osób pracujących na niektórych kierunkach studiów (Pedagogika –II stopnia i specjalnościach - ekonomika menadżerska i administracja bezpieczeństwa publicznego) Uczelnia przewiduje możliwość utworzenia grup popołudniowych. Studia w trybie popołudniowym byłyby oczywiście bezpłatne, tak jak na każdym kierunku studiów stacjonarnych w PWSZ w Elblągu! Żeby zarejestrować się na studia w PWSZ w Elblągu, wystarczy wypełnić formularz rekrutacyjny, znajdujący się na stronie: https://irk.pwsz.elblag.pl/, podać dane wymagane przez system oraz dokonać opłaty rekrutacyjnej. Rejestracji elektronicznej w I naborze można dokonać do 18 lipca br. (do godz.15.00).
BEZPŁATNE STUDIA MAGISTERSKIE!
Hitem tegorocznej rekrutacji jest utworzenie bezpłatnych magisterskich studiów II-stopnia na kierunku Pedagogika z 3 specjalnościami do wyboru:
• wczesna edukacja,
• wczesne wspomaganie rozwoju dziecka
• pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z arteterapią
Celem kształcenia studentów na kierunku: Pedagogika w wyżej wymienionych specjalnościach jest nabycie rozległej wiedzy i umiejętności praktycznych przez przyszłych nauczycieli.
- Program studiów magisterskich zawiera przedmioty specjalistyczne poszerzające wiedzę i umiejętności w danej dziedzinie. Stosowany system boloński przewiduje elastyczność w wyborze niektórych przedmiotów i dopasowanie zestawu zajęć do własnego kierunku rozwoju kariery naukowej lub zawodowej. Absolwenci studiów II stopnia otrzymują tytuł zawodowy magistra i są przygotowani do podjęcia pracy zawodowej, rozpoczęcia studiów podyplomowych lub studiów doktoranckich – zapewnia mgr Teresa Kubryń, Dyrektor Instytutu Pedagogiczno-Językowego PWSZ w Elblągu.
Proponowane studia magisterskie niewątpliwie przyczynią się do podniesienia poziomu zawodowego przyszłych nauczycieli, zwiększając ich kwalifikacje i kompetencje. Jest to bardzo istotne, ponieważ poziom wykształcenia i zakres kompetencji nauczycieli ma przecież olbrzymi wpływ na rozwój i kształtowanie osobowości młodego człowieka – dodaje dr Iwona Kijowska, Prorektor ds. Kształcenia PWSZ w Elblągu.
MATURA MUSI BYĆ ZDANA! – KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO POPRAWKI Z MATEMATYKI!
PWSZ w Elblągu wesprze również tych maturzystów, którym nie udało się zdać egzaminu w I terminie. Uczelnia proponuje intensywny kurs z matematyki w wymiarze 60 godzin lekcyjnych. Cykl zajęć, który pozwoli na efektywne powtórzenie materiału i nadrobienie zaległości - wszystko pod kątem wymagań maturalnych. Śpieszcie się! Zapisy na kurs do 20 lipca 2016 roku. Więcej informacji o kursie na stronie: www.pwsz.elblag.pl/zdanamatura
Dla tych uczniów, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w I naborze, PWSZ w Elblągu uruchomi dodatkową rekrutację, która rozpocznie się już 1 sierpnia 2016 roku.
Sprawdź całą ofertę na stronie: www.pwsz.elblag.pl/rekrutacja
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. |