› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Streetdance, gimnastyka artystyczna... Nowości w Promyku

› bieżące ponad rok temu    2.10.2014
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Streetdance, gimnastyka artystyczna... Nowości w Promyku

Street dance i gimnastyka artystyczna to nowe propozycje Centrum Tańca Promyk dla dzieci i młodzieży. Zajęcia ruszają już 3 i 4 października.

Street dance to cały szereg różnych form tańca ulicznego takich jak: popping, locking, tutting, waving, robot dance, hip-hop&party dance. Takie style wykorzystywane są najczęściej w teledyskach gwiazd muzyki pop i hip-hop.

- Zajęcia skierowane są do osób, które mają ogromne pokłady energii i chcą ją w ciekawy sposób spożytkować – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk". - Poprowadzi je postać znana w całej Polsce, jako specjalista poppingu i półfinalista pierwszej edycji programu „Mam Talent" - Adrian Lipiński znany jako Lipskee.

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek, 3 października, o godz. 16:30 w CT Promyk. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, cena karnetu – 60 zł/mc.

– Dużo osób pytało się o gimnastykę artystyczną, dlatego postanowiliśmy wprowadzić takie zajęcia do naszej oferty. Kontakt nawiązaliśmy z Anną Mrozińską, asystentką trenera reprezentacji Polski w gimnastyce artystycznej i trenerką dwukrotnej Mistrzyni Polski Juniorek – dodaje Joanna Karpiuk.

Pokaz umiejętności gimnastyczek można było oglądać w lutym w Elblągu, podczas Mistrzostw Polski PTT i FTS. Zajęcia w „Promyku" poprowadzi medalistka Mistrzostw Polski, uczestniczka Mistrzostw Europy i Świata Natalia Sobolewska, wychowanka Anny Mrozińskiej.

Gimnastyka artystyczna to sport, który łączy w sobie elementy baletu, gimnastyki i tańca to także parada wdzięku, gracji i niełatwych umiejętności. Wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, kształtuje zwinność, gibkość, uczy samodyscypliny i samodzielności. Na zajęcia zapraszamy dzieci od 5 lat. Pierwsze odbędą się w Centrum Tańca „Promyk" w najbliższą sobotę (4 października). Dzieci w wieku 5-6 lat zapraszamy w godz. 12:00-13:30, starsze dzieci w godz. 13:30-15:00. Cena karnetu – 80 zł/mc.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.