› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Spotkanie z Św. Mikołajem - przedszkole nr 3 - zobacz materiał video

› bieżące ponad rok temu    21.12.2012
Artur Borkowski
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A
Spotkanie z Św. Mikołajem - przedszkole nr 3 - zobacz materiał video

W dniu 19 grudnia 2012 roku mieliśmy niebywałą przyjemność gościć na spotkaniu ze Świętym Mikołajem w grupie 4-5 latków, w przedszkolu nr 3. Skrót, krótkiej ale jakże niezbędnej dla naszych pociech imprezy, zamieszczamy na naszym kanale YouTube.com/user/elblagnet.

Z upływem lat, większość z rodziców poznała już prawdę o Świętym Mikołaju. On istnieje. Jest w każdym z nas. Maluszki z przedszkola, też ją poznały. Obecny Mikołaj, jako namacalny dowód istnienia tej szczytnej profesji, wprawił dzieci w większe zakłopotanie, niż zebrani goście mogliby przypuszczać. Na co dzień rozkrzyczane pociechy, na spotkaniu były ciche i spokojne. Śpiewane piosenki brzmiały... za delikatnie. Odbieranie prezentów przebiegło w takim tempie, iż śmiało można stwierdzić - tego dnia Mikołaj mógł odwiedzić jeszcze tysiące dzieci.

Momenty, kiedy dziecko siada na kolanach Świętego Mikołaja i wypytuje go, lub prosi o stosy prezentów, szybciej znajdziemy w jakiejś familijnej amerykańskiej komedii. Gdyby nie czujność rodziców  oraz delikatne sugestie, Mikołaj nie miałby zdjęć z dziećmi...

Spotkanie, które od momentu rozdania prezentów przeciągało się zwłaszcza pociechom, było przemiłym przedświątecznym wprowadzeniem. Pojawił się klimat, który na pewno zostanie z wszystkimi do końca świąt...

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ abrakadabra
ponad rok temu ocena: 100%  1
Dobrze pamiętam, jak w przedszkolu wizytował Mikołaj, za którego przebierała się woźna, albo sprzątaczka;) Siadało się mu na kolanach i każdemu z nas robiono takie same zdjęcia:) Fajne czasy.
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.