› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią już 3 czerwca

› sport 11 miesięcy temu    1.06.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią już 3 czerwca

Mnóstwo atrakcji i nagród dla najmłodszych! Przyjdź 3 czerwca na Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią.

Rodzicu! Chciałbyś, aby Twoje dziecko spędziło Dzień Dziecka w aktywny sposób na sportowo, a przy tym zostało nagrodzone za udział w zabawie? Przyprowadzać swoją pociechę na stadion przy ul. Krakusa, gdzie już w najbliższą niedzielę (3 czerwca) odbędzie się nawiązujący do „Piegusa” wielki festyn pod nazwą „Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią”. Między 12 a 15 na wszystkie dzieci czeka 10 sportowych konkurencji, mnóstwo atrakcyjnych nagród, dmuchańce, pokazy służb mundurowych, bańki mydlane, modelowanie balonów, szczudlarze, malowanie twarzy oraz strefa gastronomiczna. Wstęp oczywiście jest bezpłatny.

Organizowany przez Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy „Concordia”, przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu festyn, będzie opierał się na przygotowanych dla dzieci konkurencjach związanych z aktywnością ruchową. Większość z nich tematycznie związana będzie z piłką nożną. Konkurencje, które odbędą się na murawie stadionu przy ul. Krakusa, przeznaczone będą dla dzieci w wieku od 2 do 13 lat. Będą to m.in. mecz w bubble football, żonglerka piłką, piłkarski slalom, strzały na bramkę, turbo kozak, ale także chodzenie na szczudłach, kręgle czy rzut podkową.

- Za każdą zaliczoną konkurencję dziecko otrzymywać będzie określoną liczbę żetonów – tzw. Słoniki, które później będzie mogło wymienić w festynowym sklepiku na cenne nagrody. Będą to m.in. koszulki, smycze, opaski na rękę, słuchawki do telefonu, worki na obuwie, piłki czy słodycze – wylicza Marek Burkhardt, dyrektor MMKS Concordia.

Festyn pod nazwą „Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią” odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca w godzinach od 12 do 15 na terenie stadionu przy ul. Krakusa (wejście na obiekt możliwe będzie z dwóch stron - od ul. Krakusa i od ul. Brzeskiej). Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie również „zielony” parking obok hotelu.

Oprócz wspaniałych konkurencji na wszystkie dzieci czekać będą dodatkowe atrakcje. Na zakolach płyty boiska powstanie duża strefa zabaw, którą wypełnią olbrzymie dmuchańce. Dzieciaki, za zdobyte w konkurencjach Słoniki, będą mogły bawić się m.in. na 20-metrowym torze przeszkód komandosa, poskakać na dmuchanym statku, rekinie gigancie, czy w giga akwarium (wszystkie dmuchańce są certyfikowane i w pełni bezpieczne). Najmłodszych bawić będą szczudlarze, którzy będą wykonywać bańki mydlane i modelować balony. Każde chętne dziecko będzie też mogło pomalować twarz na specjalnym stoisku.

A to nadal nie koniec. Na stadionowym parkingu od strony ul. Brzeskiej powstanie strefa bezpieczeństwa, w której odbywać się będą pokazy służb mundurowych. Swój sprzęt, pojazdy i wyposażenie zademonstruje Komenda Miejska Policji w Elblągu oraz Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu. Ponadto odbędzie się pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zgłodniałych czekać będzie strefa gastronomiczna z jedzeniem, lodami i napojami.

Tylu atrakcji w jednym miejscu dla Twojego dziecka nie znajdziecie nigdzie! Zapraszamy już w niedzielę w godzinach 12-15 na stadion przy Krakusa. Wstęp wolny.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.