› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Skrzat w podróży przez świat - czas na kolejne wojaże

› zapowiedzi ponad rok temu    23.09.2013
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Skrzat w podróży przez świat - czas na kolejne wojaże

Któż nie marzy o niezwykłych podróżach? Poznawanie tajemnic i kultury różnych krajów, tych sąsiedzkich i tych bardziej odległych, to prawdziwa przyjemność. Mnóstwo przygód oraz ciekawych informacji czeka na najmłodszych w jedną sobotę miesiąca w ramach cyklu „Skrzat w podróży przez świat” realizowanego przez CSE „Światowid”.

„Skrzat w podróży przez świat” to cykl spotkań, dzięki którym dzieci mają okazję odkrywać fascynujące krainy, poznawać obce kultury i zdobywać nową wiedzę.

Wakacje się skończyły, więc Skrzaty mogą pakować swoje walizki i wyruszać w kolejne podróże. Tym razem zaczną od poznania naszego kraju. Lądowanie w Polsce już 28 września o godz. 11.00 (planowane zakończenie o 14.30). W kolejnych miesiącach ruszymy w dalsze wojaże - zwiedzimy Czechy - 26 października, Chiny - 16 listopada i Niemcy - 14 grudnia.

Zajęcia, tradycyjnie, łączyć będą edukację z zabawą. Poprzez różne formy aktywności dzieci będą poznawać wybrany kraj, jego historię, symbole narodowe, charakterystyczne cechy, podstawowe zwroty w danym języku czy też nauczą się kroków tańców ludowych.

Każde spotkanie rozpoczynają zajęcia edukacyjne, a następnie, w zależności od omawianego kraju, dzieci uczestniczą w lekcjach tanecznych, wokalnych, filmowych, plastycznych, teatralnych, sportowych lub językowych (2-3 wybrane formy edukacji podczas spotkania).

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat. Odpłatność za cały cykl (4 spotkania) wynosi 120 zł. Wszystkie zajęcia prowadzone są w CSE „Światowid”, Plac K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.

Na zajęcia zostały już tylko cztery wolne miejsca dlatego warto jak najszybciej pomyśleć o zapisach.

Informacje oraz zapisy prowadzi Aleksandra Bednarczuk – kierownik działu projektów kulturalnych pod nr tel. 55 611 20 59 lub mailowo: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl
 

Autor: Paulina Łuczak

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.