› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Sfotografuj lub namaluj... taniec!

› konkursy ponad rok temu    3.09.2015
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Sfotografuj lub namaluj... taniec!

Taniec jest wokół nas! Wystarczy to sfotografować lub namalować. Potem gotową pracę wysłać lub przynieść do ŚWIATOWIDA i... czekać na rozstrzygnięcie konkursu. I nie ważne czy jesteś dorosłym, czy dzieckiem taniec może być inspiracją dla każdego.

W konkursach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Dla amatorów fotografii przewidziano dwie kategorie wiekowe – dzieci i młodzież do 18 lat oraz dorośli powyżej 18 lat. W konkursie plastycznym są trzy kategorie: dzieci (7 - 13 lat), młodzież (14 -18 lat) oraz dorośli (powyżej 18 lat). Oba konkursy łączy temat – „Taniec jest wokół nas!"

Każdy uczestnik konkursu fotograficznego możne przesłać na płycie CD/DVD do 5 zdjęć cyfrowych lub zdjęć w wersji papierowej (kolorowe lub czarno – białe). Format tych prac to minimum 13x18 cm. Zdjęcia cyfrowe muszą mieć wielkość min. 1240 x 768 pixeli, przy wielkości pliku max. 22 MB. Dopuszczalne formaty to: png, jpeg oraz tiff. Zdjęcia muszą być wykonane przez uczestnika konkursu osobiście i musi posiadać do nich nieograniczone prawa autorskie oraz prawo do użytkowania. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie. Na zdjęcia czekamy do 30.09.2015 r.

Na konkurs plastyczny można nadsyłać prace wykonane następującymi technikami: rysunek, malarstwo, grafika. Nie będą brane pod uwagę prace wykonane z plasteliny i materiałów sypkich. Format to maksymalnie A3, a każdy autor może wysłać do dwóch prac. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie. Prace należy przesłać do 01.10.2015 r.

Oba konkursy zostaną rozstrzygnięte do 10 października, a wyniki będą dostępne na stronie: http://balticcup.swiatowid.elblag.pl/.

Regulaminy konkursów dostępne są pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/konkursy/taniec-jest-woko-nas/.

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Taniec jest wokół nas!" oraz Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Taniec jest wokół nas!" są częścią projektu „Let's dance together" dofinansowanego z Programu Erasmus+ Sport Unii Europejskiej.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.