› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Rozbójnicy i teatr baniek

› dzieci i rodzina 9 miesięcy temu    12.07.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Teatr Magicznych Baniek,Teatr Magicznych Baniek, fot. Adam Bogdan

Małe i duże, mieniące się w słońcu, i te chowające się trawie. Bańki mydlane uwielbiają duzi, mniejsi i najmniejsi widzowie. A już w ten weekend w ramach elbląskiej strefy kibica będzie można zobaczyć najprawdziwsze bańkowe show. Początek o godz. 14.00.

Zbójnicka banda, która od trzech sezonów zaprasza na rodzinne akcje artystyczne „Rozbójnicy na ulicy” prowadzone przez Spółdzielnię Socjalną IDEA, uwielbia bańki ponad wszystko! Dlatego też z wielką przyjemnością zaprasza i tym razem na spektakl „Początek”, czyli niezwykłą historię człowieka, który odkrywa magię. Krok po kroku, zbliża się do poznania i okiełznania żywiołu baniek mydlanych. Ogląda je, dotyka, odkrywa radość w swobodnej zabawie.

Teatr Magicznych Baniek,fot. Adam Bogdan

Spotkanie z Bańkowym Teatrem to gwarancja familijnej zabawy! Aktor przenosi widzów w świat teatru i magii. Kosmos bańkowy, w którym grawitacja nie istnieje, a ulotne struktury baniek przenikają się wzajemnie, pozwala stworzyć sekwencję niezapomnianych działań, z których każde mogłoby pretendować do osobnego talent show!

Rozbójnicy zapraszają do świata żywiołów, magicznych sztuczek i scenicznej zabawy już w najbliższą niedzielę o godz. 14.00, na ulicę Karową do Elbląskiej Strefy Kibica. A po spektaklu do wspólnego bańkowania zarówno małych, jak i dużych zbójników. :

Teatr Magicznych Baniek,fot. Adam Bogdan

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.