› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Rodzinne Mikołajki w Kinie Światowid

› rozrywka ponad rok temu    6.12.2016
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Rodzinne Mikołajki w Kinie Światowid fot. archiwum elblag net

Film, Rodzinny Turniej Wiedzy o Filmie, nagrody oraz spotkanie z aktorem. Mały Dyskusyjny Klub Filmowy przygotował mikołajkowe atrakcje dla całych rodzin. Zapraszamy 10 grudnia (sobota) o godz. 14:30 do Kina Światowid.

Mikołajki w Kinie Światowid odbędą się w trakcie trwania Warmińsko – Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRIA w CSE Światowid. Wszystko w klimacie, który pozwoli poczuć nadchodzące święta. - Będzie można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Po zakupach, przyjść z dziećmi do kina – mówi Aleksandra Bielska z Kina Światowid.

Aby przygotować się do konkursu, warto przejrzeć zagadnienia, które były omawiane podczas spotkań Małego DKF-u: polska animacja dla dzieci, wynalazki poprzedzające kino, jak wyglądały pierwsze seanse filmowe, kiedy w filmie pojawił się dźwięk, co to są efekty specjalne czy  gatunki filmowe. Oprócz konkursu, nagród odbędzie też spotkanie z aktorem, który opowie na czym polega jego praca. Całość zakończy projekcja filmu pt. Vaiana. Skarb Oceanu.
Cena biletu: 10 złotych

Projekt Mały Dyskusyjny Klub Filmowy jest dofinansowany ze środków Filmoteki Narodowej oraz Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30.Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.