› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Rodzinne Gry Parkowe na orientację w Parku Modrzewie

› bieżące 3 miesiące temu    22.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Rodzinne Gry Parkowe na orientację w Parku Modrzewie fot. MOSIR Elbląg

IV runda cyklu Rodzinne Gry Parkowe w minioną niedzielę była bardzo udana mimo niezbyt sprzyjającej prognozy pogody. Dlatego „Sjesta….” została przełożona na wrzesień.

Organizatorzy i uczestnicy mieli dużo szczęścia bo na czas zawodów zrobiło się „okno pogodowe” i wyszło nawet słońce. Ale trzeba też uczciwie powiedzieć, że zawody na orientację odbywają się bez względu na pogodę, chyba żeby była klęska żywiołowa.

Zgłosiło się bardzo dużo osób. W sumie było 105 uczestników w większości rodzin o co chodziło organizatorom imprezy. Organizatorzy bardzo apelują aby zapisywać się poprzez formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny ma stronie www.ekogryf.pl.

Chodzi o to, że zapisywanie się bezpośrednio przed startem pochłania dużo czasu. Ponadto wiąże się to z drukiem odpowiedniej ilości map. Tym razem się udało bo mieliśmy wydrukowanych 110 egz. map.

Każdy uczestnik otrzymał przed startem mapę Parku Modrzewia z naniesionymi punktami kontrolnymi. Był to bieg zwany „scorelauf” czyli „biegaj i licz”. Zawodnicy mieli do zaliczenia 15 punktów kontrolnych w dowolnej kolejności. Czyli każdy musiał podjąć decyzję samodzielnie lub w rodzinie /drużynie/ jaki wariant marszu /biegu/ przyjmuje. To bardzo się podobało startującym.

Kategoria drużynowa/rodzinna:
1. Rodzina Czerkawskich
2. Rodzina Jabłonków
3. Rodzina Baranow

Kategoria łatwa:
1. Marek Jasiulewicz
2. Tomasz Nazim
3. Iwona Jungowska

Kategoria trudna:
1. Jakub Nazim
2. Julia Typańska
3. Kamil Banach

Na mecie na każdego czekał słodki upominek oraz każdy miał szansę wylosować upominek rzeczowy. Wszyscy uczestnicy byli usatysfakcjonowani udziałem w zawodach. Normą staje się udział naszych gości z Ukrainy.

Zapraszamy na kolejna rundę 25 września br. ponownie do parku „MODRZEWIE”. Przypominamy aby otrzymać pamiątkowy medal trzeba wziąć udział co najmniej w czterech edycjach. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.