› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

„Rodzinna Rozgrzewka” w Kinie Światowid to nie tylko projekcje filmowe dla najmłodszych

› dzieci i rodzina ponad rok temu    15.05.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
„Rodzinna Rozgrzewka” w Kinie Światowid to nie tylko projekcje filmowe dla najmłodszych

„Rodzinna Rozgrzewka” w Kinie Światowid to nie tylko projekcje filmowe dla najmłodszych. To również warsztaty przeznaczone dla rodziców, jak i całych rodzin. Zainteresowani zagadnieniem kategorii wiekowych w filmach mogą wziąć udział w warsztatach „Emocje się liczą”, które poprowadzi psychoterapeuta Sylwia Wojtysiak. Z kolei „Rodzinne Warsztaty Filmowe” są propozycją dla tych, którzy chcieliby całą rodziną stworzyć niepowtarzalną filmową pamiątkę.

1 czerwca 2019, godz. 15:30-17:00
Warsztaty z psychoterapeutą dla rodziców - "Emocje się liczą"

O tym jak ważne są kategorie wiekowe przypisywane do konkretnych filmów - mało kto wie. A jest to istotne, zwłaszcza gdy idziemy z naszymi pociechami do kina.

Te oraz inne kwestie będą tematem warsztatów „Emocje się liczą”, które poprowadzi psychoterapeuta, pedagog, pomysłodawczyni i kierowniczka Poznańskiego Ośrodka Psychoterapii Integratywnej - Sylwia Wojtysiak. 

Celem zajęć jest uwrażliwienie rodziców na treści, jakie możemy oglądać w filmach oraz zrozumienie, jaki ma to wpływ na emocje dziecka, jego rozwój i postrzeganie świata. Uczestnicy dowiedzą się też jak mądrze i świadomie wybierać projekcje dla dzieci. 

Warsztaty odbędą się 1 czerwca w godzinach 15:30 – 17:00 w Galerii Nobilis. Wstęp jest wolny, obowiązują zapisy: kino@swiatowid.elblag.pl (temat: Warsztaty "Emocje się liczą"). Termin zapisów upływa 31 maja.

1-2 czerwca 2019, godz. 10:00-13:00
Rodzinne Warsztaty Filmowe

W trakcie Rodzinnych Warsztatów Filmowych uczestnicy stworzą z własnych domowych materiałów (np. nagrania rodzinne, zdjęcia/filmy z wakacji) wyjątkową „pocztówkę”, która będzie nie tylko wspólnym twórczym doświadczeniem, ale też i żywą pamiątką w rodzinnym archiwum. Uczestnicy przejdą drogę przez wszystkie etapy tworzenia filmu: od pomysłu, po skomponowanie własnej ścieżki dźwiękowej i montaż.

Warsztaty filmowe odbędą się od 1 do 2 czerwca w godzinach 10:00-13:00 (łącznie 6 godzin zajęć). W zajęciach wezmą udział 3 rodziny. Grupa może liczyć maksymalnie 4 członków. 

Zgłoszenie przesyła reprezentant grupy na adres: kino@swiatowid.elblag.pl (temat: „Rodzinne Warsztaty Filmowe”) w terminie do 29 maja. Ilość miejsc mocno ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje o warsztatach oraz pozostałych wydarzeniach można znaleźć na stronie: kino.swiatowid.elblag.pl w zakładce „Rodzinna Rozgrzewka!”.

Adam Krawczuk, Kino Światowid, Pl. K. Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.