› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

PWSZ będzie współpracowała z Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie

› bieżące ponad rok temu    10.05.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
PWSZ będzie współpracowała z Wyższą Szkołą Policji w Szczytnie fot. PWSZ Elbląg

10 maja 2013 roku Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu – prof. dr hab. inż. Zbigniew Walczyk podpisał porozumienie z Komendantem-Rektorem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie – insp. dr Piotrem Bogdalskim, określające zasady współpracy w ramach działalności dydaktycznej, naukowo-badawczej i wydawniczej.

Nawiązana współpraca będzie obejmowała w szczególności przedsięwzięcia z zakresu wymiany doświadczeń w zakresie: jakości kształcenia studentów, wzajemnych wizyt roboczych mających na celu zapoznanie się z organizacją procesu dydaktycznego, specyfikacją nauczania oraz budową programu studiów; udzielaniu wszechstronnej pomocy w zbieraniu materiałów do opracowań naukowych, dydaktycznych oraz prac dyplomowych; wymiany doświadczeń w zakresie metodyki nauczania oraz rozbudowy i modernizacji bazy dydaktycznej; wspólnego prowadzenia badań naukowych i prac rozwojowych, w tym finansowanych ze środków krajowych i Unii Europejskiej; opracowywaniu materiałów publikacyjnych, a także analiz, raportów, ekspertyz i komentarzy tematycznych; wymiany materiałów dydaktycznych; korzystania ze zbiorów bibliotecznych, prowadzenia zajęć przez przedstawicieli jednej ze stron na studiach oraz innych formach kształcenia organizowanych wspólnie lub przez drugą Stronę; użyczaniu lub odpłatnym wykorzystywaniu infrastruktury oraz zasobów logistycznych będących w posiadaniu każdej ze stron; udostępnieniu informacji kandydatom na studia i absolwentom o możliwości podjęcia /kontynuowania lub uzupełnienia studiów, prowadzonych przez każdą ze stron.

PWSZ Elbląg

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.