› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

PONY CUP podczas prestiżowych zawodów w Sopocie

› sport 8 miesięcy temu    20.06.2018
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 PONY CUP podczas prestiżowych zawodów w Sopocie fot. nadesłane

W minioną niedzielę dzieci reprezentujące stajnie współtworzące markę PONY CUP, z regionu: Majątek Tulisówka k. Narusy, Stajnia Piastowo Pod Lasem, Milejewko z Milejewa oraz Stajnię Lipnik k. Kadyn oraz zaproszonych: Stajni Płoskinia i Pacłótowo, wzięły udział w przepięknych zawodach jeździeckich o najwyższej randze w Polsce - CSIO 5* Sopot. 

Dzięki współpracy ww ośrodków jeździeckich z Wysoczyzny Elbląskiej, oraz umiejętnościom edukacyjnym Jolanty Tulisow udało się  wytrenować i przygotować dziewięć par kucyków i dżokejów do pokazowego wyścigu PONY CUP TORPOL RACE podczas CSIO 5*Sopot.

Wyścig kucyków uatrakcyjniał oprawę artystyczno-sportową tak dużej imprezy jeździeckiej, a same dzieci nie odpuszczały rywalizacji na torze. Tym razem wyścig wygrał Julian Chrzanowski na koniu ROKI, który jest własnością Katarzyny Nazarewicz. Podczas wyjazdu do Sopotu spełniło się wiele marzeń np występu na sopockiej arenie czy dotyczących spotkania sław jeździeckiego świata np. Jarosława Skrzyczyńskiego, wielokrotnego tryumfatora w konkursach najwyższych klas i rankingów, członka Kadry Narodowej.

Drużyna PONY CUP pokazała, że współpraca i uzupełnianie się w dążeniu do celu sprawia, że wszystko jest możliwe. Pełni wrażeń wracamy, do przygotowywania kolejnych zawodów jeździeckich dla najmłodszych, które odbędą się już w połowie lipca.
Aktywnie wspieramy i popularyzujemy różne formy jeździectwa już nie tylko w regionie, przy tejże okazji prosimy o poparcie Naszej inicjatywy w programie, https://pomoctomoc.pzu.pl/node/196 byśmy mogły rozwijać i kontynuować misję PONY CUP w tym i następnych sezonach.

Ewa Obrycka-Błau, BIURO PONY CUP

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ fighan
8 miesięcy temu 1
Brawo Ewa i Twoja pasja
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.