› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

PokeGra - świetna gra pokemon online!

› poradnik 8 miesięcy temu    3.02.2020
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
PokeGra - świetna gra pokemon online!

Szukasz nowego, świeżego i ciekawego doświadczenia rozgrywającego się w twoim ulubionym świecie? Jesteś fanem uniwersum Pokemon od dziecka? Może lubowałeś się w postaciach i ich zawiłych perypetiach pełnych fantazyjnych pokemonów, a może zbierałeś dzisiaj już zabytkowe karty i zabawki ze starszych, odleglejszych serii, tudzież przeszedłeś już każdą możliwą grę z serii Pokemon i nie wiesz gdzie mogą ponieść Cię żagle dalej? Jeśli na każde z tych pytań odpowiedź brzmi tak, oznacza to, że znalazłeś się w odpowiednim miejscu na odnalezienie kolejnego ciekawego kąska wprost ze świata Pokemon. Mowa tu o stosunkowo leciwej, lecz jednak wciąż zaskakująco popularnej i ciekawej pozycji, jaką jest darmowa, dostępna na przeglądarki gra z uniwersum Pokemon - PokeGra!

Czym jest PokeGra?

Szukając dobrego substytutu na popularne od kilku lat Pokemon GO fani japońskiego uniwersum podróżują po sieci, szukając ciekawej, również grywalnej alternatywy dla miernej pod względem trybu „wieloosobowego” mobilnej gry. PokeGra to nic innego jak Pokemon Online, gra stworzona na modłę starszych produkcji z serii Pokemon wydawanych pod koniec ubiegłego wieku, racząca nas grafika 2D, prosta budowa i co najważniejsze – w pełni wspierany tryb multiplayer to coś, co wyróżnia grę na tle innych, podobnych jej tytułów.

Złap je wszystkie! – PokeGra dziś

Kilka dobrych lat po premierze PokeGry możemy przewidywać, że znajdziemy tam jedynie pustki i brak jakiejkolwiek żywej duszy – nic mylnego! Do dziś w PokeGrę zagrywa się nie małe grono fanów Pokemon, gdzie najważniejszym zadaniem, tak jak od zawsze jest trenowanie swoich podopiecznych a następnie wystawianie ich do walk pokemonów, odbywających się w trybie PvP (Player versus Player). Gracze za wytrenowane pokemony zdobywają Punkty Doświadczenia, które później mogą przeznaczyć na ulepszanie swoich podopiecznych, ewolucje pokemonów na wyższe szczeble, a następnie sprzedaż pupila za pokaźne sumy. Oprócz tego, gracze mogą znaleźć w grze wiele ciekawych atrakcji, które z pewnością zapewnią wiele godzin miłej, niczego nieskrępowanej rozgrywki.

Multiplayer pełną parą

Każdy szanujący się tryb multiplayer w grach wieloosobowych musi posiadać następującą rzecz – czat. I tak oto w PokeGra czat to jedna z najważniejszych funkcji, to tu wymieniamy się informacjami z innymi graczami, możemy się pochwalić naszą kolekcją pokemon, czy możemy zawiązywać długotrwałe znajomości, sojusze, a także uprzykrzyć komuś dzień, wyzywając go do pojedynku i zwycięsko triumfując na kanałach czatu. Dzięki temu, społeczna atmosfera wynikająca z rozgrywki jest o wiele bardziej odczuwalna w PokeGrze niż np. Pokemon GO, dzięki temu polska produkcja Pokemon online to świetna alternatywa dla wszystkich graczy ceniących kontakt z innymi trenerami pokemon.

Dlaczego warto zainteresować się PokeGrą?

Pokemon online w polskiej wersji językowej, posiadające unikatową wersję rozgrywki znaną z wielu innych gier z serii Pokemon, możliwość konkurencji i wspólnego czatowania z innymi graczami, przystępne, przejrzyste menu i proste sterowanie w świecie wykreowanym na oldschoolowy tytuł w wersji 2D to unikatowe połączenie, które dostępne od zaraz na przeglądarce pozwala każdemu zainteresowanemu jednym z najciekawszych uniwersów na świecie wniknąć wprost do roli trenera Pokemon.

Jak na mającą już swoje lata grę, PokeGra to wciąż zaskakujący, bądź co bądź pozytywnie tytuł, który przez wykonanie z pewnością nie zestarzeje się jeszcze przez wiele lat. Zresztą, przekonajcie się sami i wypróbujcie ją już od zaraz. Do zobaczenia w grze przyszli trenerzy Pokemon!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.