› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Podwórko Talentów w SP19

› dzieci i rodzina ponad rok temu    12.06.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. nadesłane

Drodzy Mieszkańcy, czy w Elblągu powstanie nowoczesny plac zabaw? Jest na to szansa, ponieważ nasza szkoła – Szkoła Podstawowa nr 19 - przystąpiła do ogólnopolskiego konkursu NIVEA Podwórka Talentów. Nakręciliśmy filmik, który komisja konkursowa dopuściła do głosowania.

Głównym celem i przesłaniem tegorocznej edycji jest odkrycie drzemiących w dzieciach niezwykłych umiejętności – sportowych, artystycznych czy naukowych. NIVEA poprzez tegoroczną inicjatywę z jednej strony chce zachęcić do prezentowania talentów, a z drugiej, poprzez budowę placów, chce pomóc je odkrywać. W tym celu w całej Polsce powstaną niezwykłe Podwórka Talentów NIVEA.

Teraz wszystko w naszych rękach. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania przez lokalną społeczność. Dlatego też gorąco zachęcamy do oddawania swoich głosów. Tylko dzięki internautom w Elblągu może stanąć nowoczesny plac zabaw, który dodatkowo uatrakcyjni nasze miasto.

Liczy się dla nas każdy oddany głos. Głosowanie odbywa się do 31-go lipca 2017 r. Głosy można oddawać za pośrednictwem strony internetowej podwórko.nivea.pl. Głos będzie uwzględniony wyłącznie po dokonaniu rejestracji na stronie internetowej NIVEA.

Krótka instrukcja głosowania

Aby zagłosować wystarczy zarejestrować się na stronie https://podworko.nivea.pl/  – należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy. Po dokonaniu rejestracji otrzymacie Państwo maila z informacją od NIVEA, należy kliknąć w link potwierdzający rejestrację, a następnie zalogować się na stronie https://podworko.nivea.pl/. Po zalogowaniu wybrać naszą lokalizację i zagłosować na film naszej szkoły. Po poprawnym oddaniu głosu pojawi się komunikat z informacją, że głos został przyjęty.

Czy wystarczy nam siły, zapału i determinacji, by zjednoczyć swoje siły i zawalczyć? Mówią, że „w jedności siła” – zmobilizujmy się i znajdźmy wspólnie w zwycięskiej 20!

Oddanie głosu nic nie kosztuje, a radość dzieci jest bezcenna. Głosować może każdy członek rodziny raz dziennie, bardzo prosimy o codzienne oddanie głosu

Uczniowie i nauczyciele SP 19

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.