› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Pływacy pokonali tor przeszkód w Elblągu

› bieżące 25 dni temu    27.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Pływacy pokonali tor przeszkód w Elblągu fot. MOSIR Elbląg

Dmuchany plac zabaw po raz pierwszy pojawił się w Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” i od razu przyciągnął ogromne zainteresowanie. Podczas imprezy, zorganizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, otwierającej tę trzy dniową atrakcję nie tyko najmłodsi chętnie spróbowali na nim swoich sił.

W piątek klienci basenu mogli przekonać się, jak znakomitą zabawą jest pokonanie dmuchanego toru przeszkód. Szczególnie ci najmłodsi pływacy tłumnie co chwilę znajdowali się na jego starcie, aby cieszyć się efektowną zjeżdżalnią na jego finiszu. Każdy mógł spróbować i nikogo nie zniechęcał fakt, że można było czasem wpaść do wody.

Na powierzchni basenu sportowego ustawiony był długi tor z wieloma przeszkodami, natomiast na basenie rekreacyjnym, w miejscu nauki pływania, do aktywności zachęcał nieco mniejszy, dmuchany plac zabaw. To tam miło spędzali czas rodzice z młodszymi pociechami.

Oprócz tej atrakcji, dzieci korzystały także z wodnych konkurencji, za których pokonanie otrzymywały „uśmiechniętą buźkę” oraz słodką nagrodę. Z toru przeszkód będzie można skorzystać także przez całą sobotę, od 6 do 22, oraz w niedzielę, od 6 do 20.

Co ważne, bilet wstępu przez cały weekend jest w cenie zwykłego wejścia na basen. Warto więc skorzystać z naszej propozycji, która na pewno uatrakcyjni weekend i zabawy w wodzie.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.