› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Pijana piętnastolatka leżała na ulicy

› bieżące 11 miesięcy temu    13.07.2017
Witold Chrzanowski
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. internet

Zaledwie piętnaście lat miała kompletnie pijana dziewczynka, którą w miniony wtorek (11 lipca) znaleźli na ulicy lidzbarscy policjanci. Temu, który doprowadził ją do takiego stanu, grozi do dwóch lat więzienia. Trzeba będzie tylko ustalić, kto nim jest.

We wtorek, kilka minut przed godziną 21 otrzymaliśmy informację , że za halą sportową przy ul. Polnej leży na ziemi młoda dziewczyna. We wskazane miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy zastali nastolatkę w stanie upojenia. Dziewczyna nie była w stanie samodzielnie wstać ani powiedzieć, jak się nazywa – powiedzieli policjanci.

Mundurowi wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia, która z podejrzeniem zatrucia alkoholowego przetransportowała dziewczynę do szpitala w Olsztynie. Funkcjonariusze dotarli też do matki 15-latki. Kobieta była zaskoczona przedstawioną przez funkcjonariuszy sytuacją. Matka była przekonana, że córka przebywa u sąsiadki.

Funkcjonariusze ustalają, skąd dziewczyna miała alkohol. Zgodnie z treścią Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, picie alkoholu lub zażywanie narkotyków może świadczyć o demoralizacji nastolatka, dlatego i w tym przypadku materiały zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich. Za rozpijanie osoby, która nie ukończyła 18 roku życia grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności - piinformowali funkcjonariusze.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 10

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 2
  WKURZONY
 • 5
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kuki
11 miesięcy temu 1
A gdzie opiekunowie tej nastolatki?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.