› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 - KIM 09.2019

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Ojciec groził córce śmiercią

› policja ponad rok temu    19.08.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Ojciec groził córce śmiercią

54-latek od końca czerwca wszczynał awantury domowe i groził córce pozbawieniem życia. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi on w więziennej celi.

Mieszkaniec  powiatu braniewskiego wielokrotnie wszczynał awantury domowe. Po ostatniej policjanci  zdecydowali o odseparowaniu agresora. Interweniujący wówczas patrol ustalił, że pijany mężczyzna szarpał i wyzywał swoją córkę. 

Funkcjonariusze, by zapewnić bezpieczeństwo pokrzywdzonej zatrzymali 54-latka, którego następnie doprowadzili do komendy. Sprawą zajęli się kryminalni. Zgromadzony przez nich materiał dowodowy, w tym liczne przesłuchania świadków, okazał się wystarczający, by wspólnie z prokuratorem skierować do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny

- czytamy w komunikacie braniewskiej policji.

54-latek podejrzany jest o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad córką. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna od końca czerwca wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał pokrzywdzoną, naruszał jej nietykalność cielesną, a także groził pozbawieniem życia.

Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w więziennej celi.  Za popełnione przestępstwo grozi podejrzanemu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.