› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Niezwykła atrakcja w CRW "Dolinka". Warto tam zajrzeć z dziećmi

› bieżące miesiąc temu    16.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Niezwykła atrakcja w CRW  fot. MOSIR Elbląg

W Centrum Rekreacji Wodnej „Dolinka” pojawi się wyjątkowa atrakcja, która szczególnie spodoba się młodszym pływakom. Od piątku, 24 września, aż do niedzieli, w strefie sportowej i rekreacyjnej naszego basenu, będą dostępne dwa dmuchane tory przeszkód. To on stanie się główną atrakcją piątkowej rodzinnej zabawy w tym obiekcie.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza w piątek (24 września) od godz. 18 na wieczorną imprezę dla całych rodzin, która rozpocznie trzydniowe aktywności, związane z dmuchanym placem zabaw. Ta nietypowa atrakcja, ciesząca się dużą popularnością w wielu miejscach w kraju i zagranicą, zawita także w Elblągu. Dzięki niej wszyscy najmłodsi sympatycy pływania będą mieli wspaniałą okazję, aby wziąć udział w ciekawych animacjach i konkursach, które w piątkowy wieczór wypełnią całą Dolinkę. Bo która z naszych pociech nie chciałaby poskakać wśród dmuchanych zamków oraz przeszkód i jednocześnie poczuć sportową rywalizację? A wszystko to będzie ubarwione efektami świetlnymi i muzyką.

Główną atrakcją będzie duży dmuchany tor przeszkód, który będzie znajdował się na basenie sportowym, gdzie zajmie 3 tory pływackie (pozostałe tory będą dostępne). W basenie do nauki pływania będzie drugi, mniejszy tor. Dodatkowo podczas piątkowej imprezy w basenie rekreacyjnym oraz w części dla najmłodszych zorganizowane będą konkursy i animacje, które umilą czas najmłodszym.

Impreza w CRW Dolinka rozpocznie się w piątek, o godzinie 18 i potrwa 3 godziny. Od tego momentu dmuchany tor przeszkód będzie czekał na wszystkich chętnych, którzy będą chcieli go pokonać. Z toru przeszkód będzie można skorzystać przez całą sobotę (od 6 do 22) oraz w niedzielę od 6 do 20. Co ważne, bilet wstępu zarówno na piątkową imprezę inauguracyjną, jak i przez cały weekend, będzie w cenie zwykłego wejścia na basen. Warto więc skorzystać z naszej propozycji, która na pewno uatrakcyjni zabawy w wodzie.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.