› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Niedzielny Holi Festival w Elblągu odwołany. Organizatorzy nie podają przyczyn

› rozrywka 11 miesięcy temu    10.06.2017
Grażyna Wosińska
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Zapowiadało się fantastycznie. Prysło jak bańka mydlana. Jak poinformowali nas dziś (10.06)   organizatorzy Holi Festival nie odbędzie się. Zapowiedź elbląskiej  imprezy, która miała się odbyć w niedzielę (11.06) zniknęła ze strony internetowej i Facebooka organizatora imprezy.

 Holi Festival to impreza, która odbywa się w 50 polskich miastach i gromadzi tłumy. W niedzielę, 11 czerwca mieli  się  nią cieszyć elblążanie na Wyspie Spichrzów. Jak się dziś dowiedzieliśmy, to już pewne, impreza nie odbędzie się.  

Oto przesłana odpowiedź organizatora:

Niestety nasza impreza w Elblągu nie odbędzie się, strasznie nad tym ubolewamy. Wydarzenie bardzo dobrze rozkręciło się, zapowiadało się że będzie naprawdę fajnie. I coś takiego... Przyczyny usunięcia wydarzenia nie jesteśmy w stanie teraz podać. Cały czas nad tym pracujemy

Holi Festival Poland to bezpłatna, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Planowana była także strefa foodtruck’ów.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ enka
11 miesięcy temu ocena: 63%  3
A zastanawiał się ktoś nad konsekwencjami wdychania tych proszków?!? Tyle się mówi o zanieczyszczonym powietrzu, a tu jeszcze dodatkowe "atrakcje" :(
odpowiedz oceń komentarz 12 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Celina
11 miesięcy temu ocena: 30% 2
Bez przesady, to impreza na wolnym powietrzu, sporo frajdy i zapewne obyło by się bez ofiar w ludziach od wdychania tych proszków, no ale nie odbędzie się
~ Le
11 miesięcy temu ocena: 31% 1
Juz samo przyjscie na swiat jest nie zdrowe! Jak paniusi nie pasuje to niech zostanie po prostu w domu! I nie psuje wszystkim zabawy.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.