› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Nastolatki w szpitalu. W galerii handlowej skusiły się na tabletki szczęścia od nieznajomego

› policja ponad rok temu    26.04.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Nastolatki w szpitalu. W galerii handlowej skusiły się na tabletki szczęścia od nieznajomego

W jednej z gdańskich galerii handlowych trzy nastolatki dostały od pewnego mężczyzny tabletki, po których, jak zachwalał  „fajnie się poczują i będą szczęśliwe”. Niestety po powrocie do domu czuły się tak fatalnie, że zostały przewiezione do szpitala na oddział ratunkowy.

Gdańscy policjanci ze Śródmieścia otrzymali informację od lekarza dyżurującego na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, że do placówki medycznej trafiły trzy nastolatki, które znajdują się prawdopodobnie pod wpływem środków odurzających.

Kryminalni oraz śledczy ustalili, że nastolatki  poznały młodego mężczyznę, z którym spotkały się również następnego dnia. Mężczyzna podczas tego spotkania miał zaproponować im zażycie tabletki, po której „fajnie się poczują i będą szczęśliwe”. Nastolatki połknęły tabletki, a po powrocie do domu zaczęły się bardzo źle czuć. Dziewczyny do szpitala zostały zawiezione przez swoich rodziców

- czytamy w komunikacie gdańskiej policji.

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podanie nastolatkom substancji odurzających. Dzięki zdobytym informacjom funkcjonariusze weszli do mieszkania 23-letniego mieszkańca Gdańska, który został doprowadzony do komisariatu i osadzony w policyjnym areszcie.

Śledczy, którzy pracują nad tą sprawą cały czas ustalają okoliczności tego zdarzenia, sprawdzają zapisy z kamer monitoringu i wykonują czynności procesowe w niezbędnym zakresie w kierunku narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Niewykluczone, że zatrzymany przez policjantów mężczyzna usłyszy zarzuty

- informuje gdańska policja.

Policjanci przypominają o tym, aby nigdy nie zażywać substancji nieznanego pochodzenia. Nieznane substancje stanowią śmiertelne zagrożenie ponieważ nigdy nie wiesz jak zareaguje na nie Twój organizm, nawet jedna dawka może doprowadzić do zgonu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 6
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Pamelia
ponad rok temu 2
Dobrze wstrząsnąć młodymi damami! Odważne Panienki spotykają się ze starszym nieznanym mężczyznom i w dodatku biorą od niego prochy. Szok i niedowierzanie co te dzieciaki maja dziś w głowach, w ogóle nie obawiają się konsekwencji, chociażby ze spotkania z nieznajomym. Byłoby pięknie gdyby ta sytuacja je czegoś nauczyła a nie była tylko przygodą. Jeśli chodzi o drugiego bohatera to niech bawi się z rówieśnikami a nie z głupimi dzieciakami, litości.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ berbe
ponad rok temu ocena: 100%  1
I-D-I -O-T-K-I .
odpowiedz oceń komentarz 1 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.