› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Na lodzie i w wodzie – zawsze aktywnie z MOSiR-em

› sport 6 miesięcy temu    24.01.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Na lodzie i w wodzie – zawsze aktywnie z MOSiR-em fot. MOSiR w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców do korzystania z obiektów sportowych. Do swojej dyspozycji elblążanie mają m. in. tor łyżwiarski Kalbar, lodowisko „Helena” oraz w CRW Dolinka i Krytą Pływalnię przy ul. Robotniczej.

Piękna zimowa aura zachęca do aktywności sportowej w postaci np.: jazdy na łyżwach. Doskonałym miejscem do doskonalenia umiejętności jazdy na łyżwach jest tor Kalbar przy ul. Agrykola i kryte lodowisko Helena przy ul. Karowej. Natomiast z uciech wodnych można korzystać codziennie w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka oraz na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Mimo trwających ferii obiekty MOSiR czynne są codziennie i czekają na miłośników aktywności fizycznej.

Oprócz godzin zarezerwowanych na zajęcia feryjne odpłatnie z toru Kalbar można korzystać codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 18:30 do 20:00. Natomiast w weekendy na torze odbywają się płatne ślizgawki w godzinach od 10:00 do 19:00 z przerwami na czyszczenie lodowej nawierzchni. Szczegółowy harmonogram wejść i przerw technicznych dostępny jest na Stronie MOSiR. Dla miłośników jazdy na łyżwach, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował również ofertę codziennych wejść na Kryte Lodowisko Helena przy ul. Karowej. Lodowisko można odwiedzać od poniedziałku do piątku w godz. 18:00 i 19:00, a w weekendy w godz.: 12:30, 13:30, 14:30 oraz 15:40 i 16:40.

Odmienny rodzaj aktywności, niezależny od panującej za oknem pogody i atrakcyjny o każdej porze roku, oferuje Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka przy ul. Moniuszki. Można tam odpłatnie na różnorodnych basenach i zjeżdżalniach przyjemnie spędzić czas, relaksując się w wodzie i korzystając z kompleksu saun. CRW Dolinka jest czynne codziennie od 6:00 do 22:00.

Rekreację i aktywność sportową w wodzie oferuje również Kryta Pływalnia przy ul. Robotniczej, która czynna jest od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-22:00 oraz w niedzielę od godz. 6:00 do godz. 20:00. Dodatkowo, na pływalni w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em prowadzone są zajęcia Fitness w wodzie i Aqua aerobik dla seniorów. Wszyscy chętni, którzy chcą wziąć udział w tych zajęciach, więcej informacji mogą uzyskać w kasie pływalni i pod nr tel. 55 625-63-90.

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.