› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Młodzi kolędnicy poszukiwani!

› bieżące 7 miesięcy temu    15.11.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Młodzi kolędnicy poszukiwani!

Elbląski muzyk Bartek Krzywda po raz kolejny zaprasza energetycznych, ciekawych muzyki młodych ludzi do wspólnej pracy nad koncertem, który wykonany zostanie podczas tegorocznych Świątecznych Spotkań Elblążan. Próba otwarta dla wszystkich chętnych, chcących zasilić artystyczną ekipę odbędzie się w najbliższy piątek w budynku Młodzieżowego Domu Kultury przy ulicy Warszawskiej 51 (Wyspa Spichrzów, sala na I piętrze). 

„Poszukujemy członków najbardziej twórczego, elbląskiego zespołu muzycznego. Poszukujemy dzieci i młodzieży z zacięciem wokalnym, ale i naturalną miłością do świątecznych klasyków oraz kolęd. Pasjonatów dźwięków wydobywających się z gitar, kontrabasów, fletów, pianin, saksofonów, trąbek czy skrzypiec. „Muzyków” wszelkiej maści w wieku 6-25 lat, którzy mają ochotę i gotowość do realizacji kreatywnej, muzycznej inicjatywy” - tak do udziału w zajęciach zachęcają pomysłodawcy.

Koncepcja otwartych dla wszystkich chętnych bez względu na umiejętności wydarzeń koncertowych realizowana jest już po raz piąty w ramach współpracy Spółdzielni Socjalnej IDEA oraz zawodowych muzyków, w tym przede wszystkim Bartka Krzywdy - kierownika zamieszania, świetnego klawiszowca, aranżera, producenta oraz pedagoga. Od dwóch lat działanie wspiera lokalowo oraz sprzętowo Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu, a i władze miasta doceniają wartość artystycznych, oddolnych inicjatyw zakończonych energetycznym graniem.

Tym razem koncert realizowany będzie pod hasłem „Krzywda i Młodzi Kolędnicy”, a w jego  wykonanie zaangażowali się trzej wyjątkowi, elbląscy artyści: saksofonista Szymon Zuehlke, perkusista Paweł Batycki oraz znany (i lubiany) wokalista Tomek Steńczyk. Opiekę merytoryczną nad projektem i grupą sprawować będzie jak zawsze Anna Łebek-Obrycka - animatorka, edukatorka Spółdzielni Socjalnej IDEA.  

By móc z nimi działać wystarczy chcieć! i przyjść na spotkanie. Próby odbywać się będą regularnie w każdy piątek - budynek MDK na Warszawskiej 51 - w dwóch grupach wiekowych: godz. 16.00 dla dzieci w wieku 6-12 lat, godz. 18.00 grupa starsza. 

Szczegółowych informacji udziela kierownik artystyczny koncertu: Bartek Krzywda, tel. 510 274 186.

Zadanie realizowane jest przez Spółdzielnię Socjalną IDEA przy współudziale finansowym samorządu miasta Elbląga.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.