› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Mikołajki w Multikinie w Elblągu. 2,3 oraz 6 grudnia

› zapowiedzi ponad rok temu    1.12.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mikołajki w Multikinie w Elblągu. 2,3 oraz 6 grudnia

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, w którym nie brakuje dni skłaniających do refleksji i wzbudzających pozytywne emocje. Mikołajki, Święta Bożego Narodzenia i koniec roku kalendarzowego to ważne daty, przy okazji których chcemy być bliżej rodziny, przyjaciół, spędzać czas w otoczeniu ludzi, których kochamy. Mimo mroźnej pogody to szczególnie ciepły i rodzinny miesiąc.  

W związku z tak pięknym mikołajkowym czasem Multikino w Elblągu przygotowało dla swoich najmłodszych widzów kilka atrakcji:

1. Zrób sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem - Mikołaj oprócz zdjęć, będzie rozdawał balony oraz prezenty dla najmłodszych

2. Stoisko z makijażami dla Małych Księżniczek hipoalergicznymi kosmetykami

3. Turniej Gier Planszowych

4. Konkursy i zabawy - wspólne rysowanie, recytowanie wierszy, quizy o filmach do wygrania

 • nagrody od Centrum Rekreacyjno-Edukacyjnego "Kuldomek"

 • książeczki, puzzle, gry planszowe ​

Mamy nadzieję, że w ten świąteczny, pogodny nastrój wprawi Państwa również wyjście do Multikina. Wśród licznych propozycji filmowych nie zabraknie najnowszych produkcji dla dzieci i młodzieży, a także filmów o tematyce bożonarodzeniowej, do których przygotowaliśmy specjalny dodatkowy materiał filmowy dotyczący tradycji świątecznych.

Wśród naszych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie!

Coco to film pełen ciepła, opowiadający o wartościach rodzinnych i bliskości, ale także podążaniu za głosem swojego serca i realizowaniu marzeń. Animacja powstała dzięki współpracy studia Disney i Pixar, co jest gwarancją seansu pełnego pięknych obrazów, barw i muzyki. 

Kumple z dżungli to animacja, która rozgrzewa widzów przenosząc ich do tropikalnej dżungli, w której pingwin Maurycy wraz ze swoimi kumplami stara się zaprowadzić porządek i sprawiedliwość. Grupa przyjaciół musi zmierzyć się z demonicznym koalą Igorem, który planuje zniszczyć dżunglę… Kumple z dżungli ruszają na ratunek, a my zachęcamy, by ruszyć na ten film do Multikina.

Najmłodsi widzowie oczarowani będą historią małego, odważnego osiołka Bo, bohatera Pierwszej Gwiazdki, który ucieka z wiejskiego młyna, spełnić swoje marzenia o wolności. Wspólnie z kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami wyruszają w podróż za gwiazdą, która sprawi, że staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia.

Nieco starszych widzów zapraszamy na Listy do M3. To trzecia odsłona komedii, której bohaterowie w jeden magiczny dzień przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek.

Tych, którzy w kinie szukają przede wszystkim poruszających, inspirujących historii zainteresuje na pewno Najlepszy. Ta prawdziwa historia polskiego sportowca, Jerzego Górskiego, pokazuje, że nigdy nie jest za późno, żeby zawalczyć o swoje życie. To piękna mądra opowieść, która na długo pozostaje w pamięci. 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.