› relacje |
ponad rok temu
1.06.2016 Redakcja elblag.net komentarzy 0 ocen 2 / 100% |
A A A |
Zgodnie z zapowiedziami, dziś został zainaugurowany cykl imprez „Lato w formie”. Został zainaugurowany, trzeba przyznać, w sposób po prostu idealny. Pierwsza część festynu przyciągnęła na Plac Katedralny całe grono przedszkolaków. Ich roześmiane twarzy są najlepszą odpowiedzią na pytanie „jak było”.
Scena, na niej występy najmłodszych, żywiołowy konferansjer, dziecięce hity sączące się z głośników, bańki mydlane, malowanie twarzy, cała strefa sportowo-rekreacyjna – to jest przepis na idealny Dzień Dziecka zorganizowany przez miasto. Tym samym rozpoczęło się „Lato w formie” - cykl ponad 100 imprez letnich, które odbędą się na Starym Mieście.
Zapraszamy do fotorelacji!
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |