› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

„Kolorowa Jesień” - rodzinny wieczór w Jedenastce

› bieżące 7 miesięcy temu    17.11.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
„Kolorowa Jesień” - rodzinny wieczór w Jedenastce fot. Nadesłane.

Czwartkowemu popołudniu (16.11.2023 r.) w Szkole Podstawowej nr 11 towarzyszyła radosna atmosfera, którą tworzyli zaproszeni najmłodsi goście z ościennych przedszkoli wraz z rodzicami, nauczyciele w roli gospodarzy oraz uczniowie.

Szkolne sale i korytarze wypełnione były śmiechem i rozmowami. Dobry nastrój udzielał się wszystkim uczestnikom.

„Jestem tu pierwszy raz i szkoła, choć wydaje się na pierwszy rzut oka ogromna, w rzeczywistości jest ciepła i przyjazna. Nie spodziewałam się takiego powitania, jest super” – stwierdziła pani Dorota - mama sześcioletniej Amelii.

„To popołudnie spędziłam wraz z moimi dziećmi bardzo interesująco, zumba na rozgrzewkę była świetnym pomysłem” – z wypiekami na twarzy opowiadała mama bliźniaków.

Zaproszeni goście zostali powitani przez dyrektor szkoły Katarzynę Jankowską oraz wicedyrektor Dorotą Gościńską. Obie panie zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Aby odkryć w sobie energetycznego ducha, wszyscy wzięli udział w zumbie na rozgrzewkę. „Zastrzyk mocy” pozwolił później zagrać w gry w wielkim formacie pod patronatem Arki Gier.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia z nowoczesnymi narzędziami multimedialnymi. Magiczny dywan czy tablica interaktywna wzbudziły spore emocje. Nauczyciele poprowadzili zajęcia, w których, wykorzystując nowoczesne narzędzia, pokazali jak przez dobrą zabawę można się wiele nauczyć. Goście mogli obejrzeć również kolorowe sale lekcyjne, w tym "zerówkę".

Na profesjonalnych sztalugach powstały małe i duże dzieła sztuki - wynik pracy małych artystów i ich rodziców. Przygotowana bogata oferta zaspokoiła oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Osobne atrakcje odbywały się w hali sportowej. Tu każdy chciał spróbować swoich sił na torze przeszkód.

A że SP 11 „koszykówką stoi”, goście mogli sprawdzić się w rzutach do kosza pod bacznym okiem trenera. Kolejną zabawę gwarantowały instrumenty muzyczne. Każdy mały meloman chętnie próbował stworzyć dzieło wieczoru. Zastrzyk energii gwarantowała słodka kawiarenka, gdzie czekały świeże, pachnące i przepyszne wypieki oraz aromatyczne napoje.

Podczas tego wieczoru goście mogli zwiedzić szkolę i zapoznać się z jej funkcjonowaniem. Każdy odwiedzający "Jedenastkę" przedszkolak otrzymał drobny upominek.

Grono Pedagogiczne SP nr 11

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.