› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Kolejki dla dzieci – 2 najciekawsze serie!

› poradnik ponad rok temu    30.01.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Kolejki dla dzieci – 2 najciekawsze serie!

Nie da się ukryć, że zabawkowe pociągi od dekad stanowią jedną z najlepszych form rozrywki nie tylko pośród dzieci, ale również w gronie rodziców! Dzisiejsze kolejki często należą do kreskówkowych serii, z których dwie najciekawsze przedstawimy w tym artykule.

Dzieci lubią oglądać kreskówki tak samo jak lubią bawić się zabawkowymi kolejkami. A co gdyby te dwie rzeczy połączyć? Pociągi w kształcie ulubionych postaci z bajek to coś, o czym marzyć może każdy mały fan Tomka i Przyjaciół albo Stacyjkowa! I dziś właśnie skupimy się na obu tych seriach, które dzięki swoim żywym kolorom, interaktywności i łatwości zabawy podbiły serca maluchów.

1. Tomek i Przyjaciele – odświeżony klasyk
 

Historia serii Tomek i Przyjaciele sięga lat 80-tych, kiedy to zaczęto emitować pierwsze odcinki tego animowanego serialu. Dziś Tomka kojarzy większość dzieci i energicznie reaguje na widok zabawek z jego serii. Nic więc dziwnego, że pociągi przedstawiające różnych bohaterów z tej kreskówki – a więc Tomka, Emilkę, Jamesa czy Czarka – cieszą się ogromną popularnością. Warto dodać, że zabawki te można kupować zarówno w zestawach, jak i jako pojedyncze lokomotywy.

Zabawkowe pociągi dla dzieci możesz kupić na https://heyandplay.pl/category/zabawki-pociagi

2. Stacyjkowo – dziecięcy must-have!
 

Stacyjkowo to serial znacznie nowszy niż Tomek i Przyjaciele (pociągi tylko i wyłącznie z tej serii znajdziecie TUTAJ). Jego młody wiek jednak nie sprawił, że nie jest on lubiany. Wręcz przeciwnie – dzieciaki szaleją za Wilsonem, Koko, Brunem i Hektorem. Ich sympatia przełożyła się również na zainteresowanie zabawkowymi lokomotywami. Seria związana ze Stacyjkowem to zabawkowe pociągi wysokiej jakości. Są atrakcyjne wizualnie, kolorowe i na pewno sprawią wiele frajdy maluchom.

Często bywa tak, że kreskówkowe serie przenoszone do świata zabawek nie osiągają sukcesu, a dzieci nie wykazują nimi zainteresowania. Sprawa ma się inaczej, gdy chodzi o zabawkowe pociągi, które od lat należą do najchętniej wybieranych zabawek. Połączenie tych małych lokomotyw z bohaterami ulubionych bajek naszych pociech zaskutkowało ożywieniem tej gałęzi przemysłu rozrywkowego. Najmłodsi fani kreskówkowych seriali na pewno docenią kolorowe, interaktywne propozycje.

Tekst powstał dzięki sklepowi z zabawkami dla dzieci Hey&Play!

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.