› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Czy zdecydujesz się posłać 6-latka do szkoły zamiast do przedszkola?

Jutro (3.03) Drzwi Otwarte w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych

› rozwój i edukacja 9 miesięcy temu    2.03.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jutro (3.03) Drzwi Otwarte w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych

W sobotę 3 marca br. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu odbędzie się coroczne spotkanie kandydatów oraz innych osób zainteresowanych życiem szkoły, z jej uczniami i nauczycielami.  

W tym dniu na Gości czeka wiele muzycznych atrakcji. Do dyspozycji odwiedzających dostępny będzie  cały kompleks obiektów: klasy ogólne, klasy muzyczne, gabinety przedmiotowe, sala gimnastyczna oraz sale koncertowe a wśród nich odbudowana sala główna, obecnie najnowocześniejsza sala koncertowa w naszym mieście, w której występują najwybitniejsi artyści krajowi i zagraniczni. W programie przewidziano zwiedzanie klas lekcyjnych, spotkania z uczniami, nauczycielami i dyrekcją. Poszczególne sekcje instrumentalne przygotowały specjalne prezentacje starając się odsłonić tajemnice wszystkich instrumentów. 

Zapraszamy uczniów w wieku 6 – 23 lat, którzy mogą rozpoczynać naukę w dowolnie wybranym systemie: zajęć dziennych, połączonych z przedmiotami ogólnokształcącymi lub tylko w zakresie muzyki w godzinach popołudniowych.

W związku z tym, że szkoła II stopnia zachowuje sześcioletni system nauczania zapraszamy tegorocznych uczniów klas szóstych, którzy mogą rozpocząć naukę muzyki w klasie siódmej z możliwością pozostania w jednej szkole aż do matury i uzyskania zawodowego dyplomu muzycznego.

Na każdego Gościa czekają zabawy, niespodzianki, pokazy i konkursy.

Tego dnia udostępnimy Wam miejsca, do których mają dostęp wyłącznie uczniowie szkoły, pokażemy wszystkie instrumenty, zagramy na nich i odpowiemy na pytania.

Spotkajmy się w sobotę o godzinie 11.00 w sali kameralnej ZPSM przy ul. Traugutta 91 (wjazd na parking od ul. Kosynierów Gdańskich).

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.